SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość po wakacjach 2016. Natalka boi się, że zabiją Franka! - ZWIASTUN 1232 odcinka

M jak miłość po wakacjach 2016. Natalka boi się, że zabiją Franka! - ZWIASTUN 1232 odcinka

28.08.2016, godz. 08:20
M jak miłość odc. 1232. Franek (Piotr Nerlewski), Natalka (Marcjanna Lelek)
M jak miłość odc. 1232. Franek (Piotr Nerlewski), Natalka (Marcjanna Lelek) foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/ vod.tvp.pl

Dopóki w Grabinie w "M jak miłość" grasują kłusownicy, którzy napadli na Franka Zarzyckiego (Piotr Nerlewski), młody leśniczy nie może spać spokojnie. W 1232 odcinku "M jak miłość" po wakacjach 2016 Franek wciąż próbuje znaleźć dowody na to, że to Gliński (Grzegorz Kucias) i Marczak (Jarosław Gruda) chcieli go zabić. A Natalka (Marcjanna Lelek) drży ze strachu, że jej ukochanego znów spotka coś złego i że kłusownicy w końcu zabiją Franka.

"M jak miłość" odcinek 1232 po wakacjach - poniedziałek, 29.08.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Od brutalnego napadu na Franka z "M jak miłość" minęło już kilka tygodni, a mimo to policja wciąż nie ujęła sprawców! Wszyscy wiedzą, że to Gliński i Marczak zaatakowali Zarzyckiego, bo chcieli w ten sposób go ostrzec, by zrezygnował ze śledztwa w sprawie nielegalnej wycinki drzew w Grabinie. Kłusownicy pozostają wciąż pozostają bezkarni.

Patrz: M jak miłość po wakacjach 2016. Franek zaskoczy Natalkę romantyczną prośbą. Oświadczy się?

Nic dziwnego, że ta sprawa spędza sen z powiek Frankowi, który patrolując lasy próbuje dorwać bandytów na gorącym uczynku. Naraża się w ten sposób Natalce, która umiera ze strachu za każdym razem gdy jej chłopak nie odbiera telefonu.

W 1232 odcinku "M jak miłość" po wakacjach 2016 Natalia ma dosyć tego, że Franek ryzykuje własne życie. Kiedy leśniczy nie odpowiada na jej telefonu wyrusza do lasy, by go odnaleźć. I od razu urządza mu awanturę. - Czemu masz wyłączony telefon?

Zarzycki udaje jednak niewinnego. - Bo bateria mi padła. Natalka nie daje się jednak nabrać na takie tłumaczenie. - Franek, takie bajki możesz wciskać komuś innemu, a nie mnie!
- Nie wiem o czym mówisz. I przestań się złościć, bo to nie ma sensu. Albo inaczej - pięknie wyglądasz jak się złościsz.

Zobacz: M jak miłość online odcinek 1232 na vod.tvp.pl w internecie za darmo od 22.08.2016

W końcu dziewczyna traci nad sobą panowanie. - Jezu Franek ja się o ciebie naprawdę martwię, a ty sobie ze mnie żartujesz! Błagam cię, po prostu zostaw tą sprawę policji.
- Jasne! Przecież nie mam ochoty dostawać w łeb po raz drugi -
zapewnia Franek. I w tym momencie na leśnej polanie pojawia się Gliński, który jak gdyby nigdy nic posyła leśniczemu kpiący uśmieszek.

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: