SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość po wakacjach 2016. Marysia ucieknie przed policją, która dopadła Bilskiego?

M jak miłość po wakacjach 2016. Marysia ucieknie przed policją, która dopadła Bilskiego?

17.08.2016, godz. 08:12
M jak miłość odc. 1232 po wakacjach 2016. Marysia (Małgorzata Pieńkowska), Artur (Robert Moskwa)
M jak miłość odc. 1232 po wakacjach 2016. Marysia (Małgorzata Pieńkowska), Artur (Robert Moskwa) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Początek nowego sezonu "M jak miłość" po wakacyjnej przerwie będzie wyjątkowo dramatyczny dla Marysi Rogowskiej (Małgorzata Pieńkowska), która stanie się ofiarą ciemnych interesów Roberta Bilskiego (Zbigniew Stryj)! W 1232 odcinku "M jak miłość" Marysia stanie przed trudnym wyborem - czy uciekać przed policją i kochankiem gangsterem? Bo choć Bilski trafi do więzienia, to jego wrogowie wciąż pozostaną na wolność i w każdej chwili mogą dopaść Rogowską!

"M jak miłość" odcinek 1232 po wakacjach 2016 w poniedziałek, 29.08.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Aresztowanie Bilskiego, który w ostatnim 1231 odcinku "M jak miłość" wpadł w ręce policji to dopiero początek! Wreszcie wyjdzie na jaw kim tak naprawdę jest Robert i co od samego początku ukrywał przed Marysią! Premierowy, 1232 odcinek "M jak miłość" po wakacjach 2016 odsłoni prawdziwe oblicze kochanka Marii - gangstera z mafii, zamieszanego w przemyt alkoholu i papierosów.

Przeczytaj: M jak miłość. Małgorzata Pieńkowska w ciąży wychodzi za mąż

Wszystko wyjaśni się kiedy w 1232 odcinku "M jak miłośc" w mieszkaniu Rogowskiej zjawi się policja – z nakazem przeszukania. Przez kilka godzin funkcjonariusze będą szukać dowodów, które mógł ukryć u niej Bilski.

Załamana i przerażona Marysia na próżno będzie starała się przekonać śledczych, że nic nie wiedziała o przestępczej działalności Roberta. Kiedy policjanci zakończą rewizję w jej domu Marysia zadzwoni w końcu do Artura (Robert Moskwa), by przyjechał do niej i pomógł jej wszystko uporządkować.

Rogowski od razu zjawi się u ukochanej, żeby jej pomóc i okazać jej swoje wsparcie. Przy okazji dowie się, że Bilski jest niebezpiecznym bandytą zamieszaną w mafijne porachunki i przemyt. Artur będzie bał się nie tylko o bezpieczeństwo Marysi, ale także ich corki Basi (Maja Wudkiewicz). Poradzi byłej żonie, by się wyprowadziła, bo policja albo co gorsza wspólnicy lub wrogowie Bilskiego w każdej chwili mogą wrócić.

Patrz: M jak miłość po wakacjach 2016. Artur Rogowski obwinia się o tragedię Marysi

- Byłbym szczęśliwy, gdybyś przeniosła się z Basią do mnie... Ale wiem, że nie chcesz. Może więc poproś o gościnę Piotrka albo Martę? Bo tu na pewno nie możesz zostać! - zacznie przekonywać Marysię.

Jednak ona nie będzie chciała zamieszkać u Artura. Zgodzi się tylko na to, żeby były mąż zabrał ze sobą Basię. Czy Maria ucieknie w końcu z własnego domu? Jej związek z Bilskim dobiegnie końca przez kłamstwa gansgera i strach Marysi o własne życie...

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: