SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość po wakacjach 2016. Kisielowa przepowiada rozstanie Natalki i Franka

M jak miłość po wakacjach 2016. Kisielowa przepowiada rozstanie Natalki i Franka

13.06.2016, godz. 21:10
M jak miłość. Natalka (Marcjanna Lelek), Kisielowa (Małgorzata Różniatowska), Franek (Piotr Nerlewski)
M jak miłość. Natalka (Marcjanna Lelek), Kisielowa (Małgorzata Różniatowska), Franek (Piotr Nerlewski) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Nowy sezon "M jak miłość" po wakacjach 2016 przyniesie koniec związku Natalki (Marcjanna Lelek) i Franka (Piotr Nerlewski)? Taką złą wróżbę dla młodych zakochanych z Grabiny będzie miała Zośka Kisielowa (Małgorzata Różniatowska), która w 1232 odcinku "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej ostrzeże Barbarę (Teresa Lipowska) i Lucjana (Witold Pyrkosz), że już wnuczka wkrótce zostanie sama, bo Justyna (Olga Kalicka) odbije jej ukochanego. Czy przepowiednia Kisielowej się spełni i Franek zostawi Natalię dla byłej narzeczonej?

"M jak miłość" odcinek 1232 po wakacjach 2016 - poniedziałek, 29.08.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Natalka i Franek z "M jak miłość" rozstaną się w nowym sezonie serialu, a wszystkiemu winna będzie Justyna? Tego jeszcze nie wiadomo, bo losy tej pary są w rękach scenarzystów, ale jedno jest pewne - była narzeczona Franka bardzo się postara, by leśniczy znów był tylko jej!

Patrz: M jak miłość po wakacjach 2016. Matka Franka gotowa na śmierć. Barbara i Lucjan przyjmą Franka do rodziny

W 1232 odcinku "M jak miłość" po wakacjach 2016 to Kisielowa jako pierwsza zauważy, że Justyna może zagrozić szczęściu Natalki i Franka. Największa plotkara w Grabinie, a zarazem przyjaciółka Mostowiaków poczuje się w obowiązku, by uprzedzić Barbarę i Lucjana, że ich wspólna przyszłość młodych zakochanych rysuje się w czarnych barwach.

Skąd Kisielowa będzie to wiedziała? Oczywiście jak zawsze w takich sytuacjach będzie miała złe złe przeczucie. Zamiast jednak trzymać język za zębami i zachować wszystkie uwagi dla siebie z właściwą sobie "delikatnością" przekaże Mostowiakowom swoją przepowiednię.

Zośka zapewni przyjaciół, że chodzi jej tylko o dobro Natalki. - Wspomnicie moje słowa! Teraz Justyna będzie chciała naszej Natalce odbić Franka! Jak go rzuciła, to serce mu pękło! Takiej miłości się nie zapomina. Będą z tego kłopoty - zapowie Kisielowa. Jak podaje "Świat Seriali" Lucjan przyjmie jej słowa ze wściekłością.

Za to Barbara naprawdę się zmartwi. Dopiero teraz Mostowiakowa zacznie się zastanawiać po co Justyna wróciła do Grabiny skoro jej związek z Frankiem to już przeszłość. Pełna obaw będzie też Teresa Zarzycka (Jowita Budnik).

Przeczytaj: M jak miłość po wakacjach 2016. Choroba Helenki zbliży Tomka do Agnieszki. Joasia będzie cierpieć

Matka Franka zaskoczy syna pytaniem czy coś jeszcze czuje do byłej narzeczonej. Leśniczy zaprzeczy i zapewni mamę, że naprawdę kocha Natalkę i Hanię (Maja Marczak). Zarzycka zaproponuje, by w takim razie zamieszkał razem z Natalią i jej córką w leśniczówce, lecz Franek będzie daleki od tego, by podejmować tak ważną życiową decyzję.

Czy zła wróżba Kisielowej się potwierdzi w nowym sezonie "M jak miłość" widzowie zobaczą rozstanie Natalki i Franka? Wszystko wyjaśni się w premierowych odcinkach "M jak miłość" po wakacjach 2016.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: