SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość po wakacjach 2016. Franek oświadczy się Natalce? - ZWIASTUN 1232 odcinka

M jak miłość po wakacjach 2016. Franek oświadczy się Natalce? - ZWIASTUN 1232 odcinka

29.08.2016, godz. 08:55
M jak miłość odc. 1232. Franek (Piotr Nerlewski), Natalka (Marcjanna Lelek)
M jak miłość odc. 1232. Franek (Piotr Nerlewski), Natalka (Marcjanna Lelek) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Na ślub Natalki (Marcjanna Lelek) i Franka (Piotr Nerlewski) w "M jak miłość" czekają miliony widzów. Czy w nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach 2016 młodzi zakochani z Grabiny powiedzą sobie "tak" przed ołtarzem? Nic jeszcze nie jest przesądzone. Pewne jest natomiast to, że w 1232 odcinku "M jak miłość" Franek odważy się wreszcie i powie Natalii co tak naprawdę do niej czuje. Mało tego - poprosi ukochaną, by z nim zamieszkała w leśniczówce.

"M jak miłość" odcinek 1232 po wakacjach 2016 - poniedziałek, 29.08.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Związek Natalki i Franka z "M jak miłość" wkroczy w kolejną fazę. Miłość, która połączyła tę parę zostanie jednak wystawiona na ciężką próbę. Już w 1232 odcinku "M jak miłość" po wakacjach 2016 Justyna (Olga Kalicka) stanie się realnym zagrożniem dla Natalii. Była narzeczona Franka będzie chciała go odzyskać.

Patrz: M jak miłość po wakacjach 2016. Awantura u Mostowiaków! Ostre starcie Natalki z matką Darka

Pełna obaw Mostowiaczka poprosi Teresę Zarzycką (Jowita Budnik), by powiedziała jej co tak naprawdę łączyło leśniczego z Justyną i jak to się stało, że narzeczona porzuciła Franka przed ołtarzem. Zarzycka przyzna się Natalce, że to ona ich ze sobą poznała, a także, że Justyna to zaborcza dziewczyna, która jak czegoś chce, zawsze to dostaje.

Także Zośka Kisielowa (Małgorzata Różniatowska) ostrzeże Mostowiaków przed byłą Franka. Przekaże Barbarze (Teresa Lipowska) i Lucjanowi (Witold Pyrkosz) złe wieści dotyczące młodego leśnika. Podobno Justyna wróciła do Lipnicy, by znów zdobyć narzeczonego i zniszczyć jego związek z Natalią. Tyle tylko, że dla Franka ten rozdział życia jest już zamknięty - nie kocha już Justyny i nie chce z nią być po tym co mu zrobiła.

Przeczytaj: M jak miłość po wakacjach 2016. Justyna zaprzyjaźni się z Natalką, żeby odbić jej Franka

W 1232 odcinku "M jak miłość" po wakacyjnej przerwie Franek zdobędzie się w końcu na odwagę i zaproponuje Natalii, by się do niego wprowadziła, oczywiście razem ze swoją córką Hanią (Maja Marczak). - Wiesz, czego najbardziej nie lubię? Tego, że codziennie wieczorem musimy się żegnać… A może… Co powiesz na to, żebyśmy razem zamieszkali? Ty, ja i Hania?

Natalka będzie totalnie zaskoczona słowami ukochanego i poprosi o czas do namysłu.Zrozumie jednak, że ta prośba Franka jest najlepszym dowodem miłości.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: