SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość po wakacjach 2016. Co będzie z Bilskim po aresztowaniu? Marysia i Budzyński wyciągną go z więzienia?

M jak miłość po wakacjach 2016. Co będzie z Bilskim po aresztowaniu? Marysia i Budzyński wyciągną go z więzienia?

07.06.2016, godz. 21:15
M jak miłość odc. 1235. Marysia (Małgorzata Pieńkowska), Robert Bilski (Zbigniew Stryj)
M jak miłość odc. 1235. Marysia (Małgorzata Pieńkowska), Robert Bilski (Zbigniew Stryj) foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/ vod.tvp.pl

Aresztowanie Bilskiego (Zbigniew Stryj) z "M jak miłość" jest konsekwencją jego podejrzanych interesów z gangsterami! Dopiero w 1232 odcinku "M jak miłość" po wakacjach 2016 Marysia (Małgorzata Pieńkowska) dowie się dlaczego Robert trafił do więzienia. Wyjdzie na jaw, że Bilski jest bandytą z mafii, która zajmuje się przemytem alkoholu i papierosów. Obrony Bilskiego na prośbę Marysi podejmie się Andrzej Budzyński (Krystian Wieczorek). Na razie jednak nie wiadomo czy Budzyński wyciągnie przestępcę z więzienia. Dalsze losy Bilskiego w nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach pozostają tajemnicą.

"M jak miłość" odcinek 1232 po wakacjach 2016 - poniedziałek, 29.08.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Kim jest Bilski z "M jak miłość" i za co został aresztowany? Odpowiedzi na te pytania widzowie poznają dopiero w 1232 odcinku "M jak miłość" po wakacjach 2016 tuż po tym jak kochanek Marysi trafi do więzienia i usłyszy bardzo poważne zarzuty.

Patrz: M jak miłość po wakacjach 2016. Marysia zażąda od Artura, by usunął się z jej życia!

Początkowo Rogowska nie będzie widziała o co Bilski jest oskarżony i jak długo zostanie za kratkami. Zdezorientowana poprosi o pomoc Andrzeja Budzyńskiego, który jako prawnik ma dostęp do szczegółowych informacji. Pod warunkiem, że Bilski zgodzi się, by to właśnie on go bronił.

Kochanek Marysi nie zgodzi się jednak na to, by Budzyński reprezentował go w sądzie. Zupełnie jakby chciał znów zataić przed Marią swoją kryminalną przeszłość. W końcu jednak przyjmie pomoc Andrzeja, który będzie dla niego jedyną deską ratunku, by odzyskać wolność.

W 1232 odcinku "M jak miłość" po wakacjach 2016 Marysia powie swojemu synowi Pawłowi (Rafał Mroczek), że nie wie nic o szczegółach aresztowania Bilskiego. Ale prawdę o ciemnych interesach Roberta odkryje Artur (Robert Moskwa). To właśnie Rogowski przekaże Marysi wstrząsające wiadomości o Bilskim.

Przeczytaj: M jak miłość po wakacjach 2016. Marysia w więzieniu u Bilskiego. Nie porzuci gangstera!

Prokuratura postawi mu zarzuty udziału w grupie przestępczej, a także nielegalnego przewozu oraz handlu alkoholem i papierosami. Marysia będzie wstrząśnięta gdy dzięki Arturowi pozna prawdziwą tożsamość Bilskiego. Nie zostawi jednak kochanka w potrzebie. Kilka dni później odwiedzi go w więzieniu, a Bilski zapewni ją o swojej wielkiej miłości.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: