SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość po wakacjach 2016. Bilski w więzieniu. Marysia dowie się, że Robert jest gangsterem z mafii

M jak miłość po wakacjach 2016. Bilski w więzieniu. Marysia dowie się, że Robert jest gangsterem z mafii

31.05.2016, godz. 08:02
M jak miłość odc. 1235. Marysia (Małgorzata Pieńkowska), Robert Bilski (Zbigniew Stryj)
M jak miłość odc. 1235. Marysia (Małgorzata Pieńkowska), Robert Bilski (Zbigniew Stryj) foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/ vod.tvp.pl

Dopiero w "M jak miłość" po wakacjach 2016 Marysia (Małgorzata Pieńkowska) dowie się kim jest Robert Bilski (Zbigniew Stryj) i za co został aresztowany! W 1232 odcinku "M jak miłość", czyli premierowym nowego 17 sezonu, Artur (Robert Moskwa) odkryje, że Bilski był członkiem mafii i oszukał skarb państwa na 11 milionów złotych! Za przemyt alkoholu i papierosów bez akcyzy grozi mu 5 lat więzienia! Czy Marysia zapomni o kochanku, który okazał się gangsterem i wróci do Artura?

"M jak miłość" odcinek 1232 po wakacjach - poniedziałek, 29.08.2016, o godz. 20.40 w TVP2

W 1231 odcinku "M jak miłość" Robert Bilski zostanie aresztowany na oczach Marysi. Rogowskiej trudno będzie się po tym pozbierać. Maria wróci do pracy, żeby nie mieć za wiele czasu na rozpamiętywanie dramatycznej sytuacji. Nie odpuści jednak i będzie chciała się dowiedzieć, za co jej kochanek trafił za kratki.

Zobacz: M jak miłość po wakacjach 2016. Marysia i Artur będą razem po aresztowaniu Bilskiego?

Andrzej (Krystian Wieczorek) i Piotrek (Marcin Mroczek) nie będą mogli jej pomóc. Niczego nie dowiedzą się w sądzie, bo Bilski nie zgodzi się, żeby Budzyński był jego adwokatem. Jak podaje "Świat Seriali" dopiero w 1232 odcinku "M jak miłość" Artur dowie się, dlaczego jego rywal trafił za kraty.

W "M jak miłość" po wakacjach 2016 Rogowski odwiedzi byłą żonę i powie jej, czego się dowiedział. - Prokuratura postawiła mu zarzuty nielegalnego przewozu i handlu alkoholem, a także oskarża go o działalność w zorganizowanej grupie przestępczej. Kierował szajką, która m.in. przemyciła do Polski prawie 2 miliony papierosów, narażając Skarb Państwa na stratę ponad 11 milionów złotych. Grozi mu za to nawet do 5 lat więzienia.

Patrz: M jak miłość. Szokujący koniec M jak miłość przed wakacjami. Bilski za kratkami! Marysia zamieszka u Artura?

Jak zareaguje Marysia na wiadomość, że jej kochanek jest przestępcą? W 1235 odcinku "M jak miłość" we wrześniu 2016, Rogowska odwiedzi Bilskiego w więzieniu. Czy to będzie ich ostatnie spotkanie?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!


Źródło: TVN Meteo/x-news
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: