SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość po wakacjach 2016. Basia przez wypadek dziadka załamie się psychicznie

M jak miłość po wakacjach 2016. Basia przez wypadek dziadka załamie się psychicznie

04.07.2016, godz. 07:48
M jak miłość odc. 1232. Basia (Gabriela Raczyńska), Stefan (Zbigniew Waleryś)
M jak miłość odc. 1232. Basia (Gabriela Raczyńska), Stefan (Zbigniew Waleryś) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Trudne chwile czekają rodzinę Zduńskich z "M jak miłość" w nowym sezonie serialu! Basia (Gabrysia Raczyńska) w 1232 odcinku "M jak miłość" przeżyje dramat na wieść o tym, że jej ukochany dziadek Stefan (Zbigniew Waleryś) miał wypadek i trafił do szpitala. Córka Ali (Olga Frycz) i Pawła (Rafał Mroczek) załamie się psychicznie do tego stopnia, że nie będzie chciała wziąć udziału w szkolnym konkursie pianistycznym. Straci też wiarę w swój talent.

"M jak miłość" odcinek 1232 po wakacjach 2016 - poniedziałek, 29.08.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Wypadek Stefana z "M jak miłość" będzie takim wstrząsem dla Basi, że dziewczynka przejdzie chwile załamania. Nie ma się jednak co dziwić, bo Basię i jej dziadka łączy przecież szczególna więź. To dzięki niemu córka Ali i Pawła uwierzyła w swoje możliwości i celująco zdała egzamin do szkoły muzycznej. Stefan, który jest doskonałym nauczycielem muzyki czuwa nad tym, by Basia rozwijała się jako pianistka.

Patrz: M jak miłość po wakacjach 2016. Agnieszka zapomni o Tomku, bo zakocha się w kimś innym

W 1232 odcinku "M jak miłość" po wakacjach 2016 w dniu, w którym Basia będzie miała wystartować w szkolnym konkursie piastycznym do Zduńskich dotrze wiadomość o wypadku Stefana. Dziadek Basi zostanie potrącony przez samochód. Co prawda odniesie tylko lekkie obrażenia, ale będzie wymagał operacji nogi. Podczas zabiegu dojdzie do niespodziewanych komplikacji.

Na wieść o tragedii jaka spotkała Stefana, dziewczynka postanowi zrezygnować z udziału w konkursie. Dopadnie ją trema i zwątpi w swój talent. Ala wytłumaczy córce, że właśnie ze względu na dziadka nie powinna się poddać, ale Basi to nie przekona. Wyjaśni mamie, że bez Stefana słuchającego jak gra nie czuje się zbyt pewnie.

Zobacz: M jak miłość po wakacjach 2016. Natalka wyjedzie z Hanią do Anglii do Uli

Ala i Paweł zabiorą córkę do szpitala, by zobaczyła się z dziadkiem. Stefan zapewni wnuczkę, że nawet bez jego wsparcia da sobie radę. Wśród publiczności będą przecież jej rodzice. To on ją namówi na wystartowanie w konkursie. Basia pokaże się z jak najlepszej strony, a Stefan będzie dumny, że jego wnuczka rośnie na wielką pianistkę.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: