SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość po wakacjach 2016. Nowy leśniczy w Grabinie sojusznikiem Justyny! Związek Franka i Natalki zagrożony

M jak miłość po wakacjach 2016. Nowy leśniczy w Grabinie sojusznikiem Justyny! Związek Franka i Natalki zagrożony

10.07.2016, godz. 13:30
M jak miłość po wakacjach 2016. Justyna (Olga Kalicka), Natalka (Marcjanna Lelek)
M jak miłość po wakacjach 2016. Justyna (Olga Kalicka), Natalka (Marcjanna Lelek) foto: MTL Maxfilm/mjakmilosc.tvp.pl/ Facebook

Justyna (Olga Kalicka) jest bardziej cwana niż przypuszczacie. W nowych odcinkach "M jak miłość" po wakacjach 2016 była narzeczona Franka (Piotr Nerelwski) będzie próbowała go odzyskać, a pomoże jej w tym nowy leśnik Majewski (Dominik Bąk)! Starszy i bardziej doświadczony leśniczy pojawi się w Grabinie, by pomóc Zarzyckiemu w walce z kłusownikami. Przy okazji mężczyzna zacznie kręcić się wokół Justyny, co sprawi, że jej były zrobi się zazdrosny. Jesienią w "M jak miłość" Natalka (Marcjanna Lelek) powinna być czujna.

"M jak miłość" po wakacjach 2016 nowy 17 sezon od poniedziałku, 29.08.2016, o godz. 20.40 w TVP2

To się porobiło. W nowym sezonie "M jak miłość" Justyna przystąpi do ataku i sprytnie sprawi, że Franek zacznie być o nią zazdrosny! 

Patrz: M jak miłość po wakacjach 2016. Natalka i Justyna przyjaciółkami? To intryga byłej Franka

Gdy w "M jak miłość" przed wakacjami 2016 Justyna pojawiła się w Grabinie, Franek nie chciał mieć z nią wiele wspólnego, bo wiedział, że jego była działa na nerwy Natalce. Okazało się jednak, że dziewczyna zostanie we wsi na stałe, bo dostała pracę w miejscowej szkole.

Natalka nie jest zachwycona, ale Franek nie ma przecież wpływu na losy byłej narzeczonej. Niestety w "M jak miłość" po wakacjach 2016 spełni się najgorszy sen Mostowiakówny. Justyna znów zacznie uwodzić Zarzyckiego! Pomoże jej w tym Majewski, który pomoże Zarzyckiemu w walce z kłusownikami i przy okazji zacznie flirtować z Justyną wzbudzając zazdrość Franka.

Przeczytaj: M jak miłość po wakacjach 2016. Franek nie chce mieszkać z Natalką

Na najnowszych zdjęciach z planu "M jak miłość" widać wyraźnie, że Justyna i Majewski świetnie się razem bawią grając uczuciami Franka. Natalka jest spokojna, bo ma wrażenie, że jej rywalka zadowoli się nowym leśnikiem z Grabiny, ale to podstęp! Gdy Franek zrobi się poważnie zazdrosny trudno będzie mu to ukryć, a to z pewnością nie spodoba się jego obecnej partnerce. Czy Justyna dopnie swego i odzyska byłego ukochanego? Fani "M jak miłość" z napięciem czekają na dalsze losy swoich ulubionych bohaterów.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: