SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość po wakacjach 2016. Natalka ukryje przed Frankiem, że będzie policjantką w Grabinie

M jak miłość po wakacjach 2016. Natalka ukryje przed Frankiem, że będzie policjantką w Grabinie

09.06.2016, godz. 07:47
M jak miłość odc. 1209 Natalka (Marcjanna Lelek), Patrycja (Martyna Trawczyńska)
M jak miłość odc. 1209 Natalka (Marcjanna Lelek), Patrycja (Martyna Trawczyńska) foto:

Natalka (Marcjanna Lelek) z "M jak miłość" spełni swoje największe marzenie i zostanie policjantką. W "M jak miłość" po wakacjach 2016 Mostowiakówna wbrew radom rodziny porzuci studia na wydziale leśnictwa i zacznie planować karierę w policji.  Będzie chciała przystąpić do egzaminu w Wyższej Szkole Policyjnej w Szczytnie. W 1233 odcinku "M jak miłość" policjant z Grabiny Staszek (Sławomir Holland) nauczy Natalkę fachu! Jak zareaguje Franek (Piotr Nerlewski), gdy pozna zamiary ukochanej?

"M jak miłość" odcinek 1233 po wakacjach 2016 - wtorek, 30.08.2016, o godz. 20.40 w TVP2

W "M jak miłość" po wakacjach 2016 Natalka postanowi wziąć się do pracy. Jakiej? Mostowiakówna będzie próbowała zdobyć mundur policjantki! Skończyła przecież liceum policyjne w Urlach, zdała tam maturę i przez długi czas chciała służyć w policji. Wszystko zmieniło się kiedy zakochała się w leśniczym Franku.

Zobacz: M jak miłość po wakacjach 2016. Marysia zażąda od Artura, by usunął się z jej życia!

- Chcę pracować w policji, naprawdę! Chodzi o moją przyszłość. O to, żeby robić w życiu to, co się kocha - powie w 1233 odcinku "M jak miłość" Natalka. Jak podaje "Tele Tydzień" Marek (Kacper Kuszewski) nie będzie zachwycony pomysłem córki. Zwyczajnie się o nią boi i uważa, że to niebezpieczne zajęcie. Poza tym jeszcze do niedawna Natalia chciała zostać leśniczym. Właśnie dlatego od kilku miesięcy studiuje zaocznie leśnictwo w Warszawie.

Natalka pozostanie jednak nieugięta. Od dawna marzyła o służbie i już po skończeniu policyjnego liceum w Urlach zamierzała pilnować porządku w Grabinie i okolicznych wioskach. Przecież stale grasują tam złodzieje drzew i kłusownicy, którzy już raz zaatakowali Franka.

Przeczytaj: M jak miłość po wakacjach 2016. Matka Franka w szpitalu. Zarzycka umrze na toczeń?

W 1233 odcinku "M jak miłość" Mostowiakówna zapyta znajomego policjanta, czy może zostać jego asystentką.
- Jeżeli o mnie chodzi, mogłabyś zacząć nawet jutro, ale gdybyś była moją córką, starałbym się wybić ci to z głowy - powie szczerze funkcjonariusz Staszek.

Czy Natalka sprawdzi się w roli policjantki? Już w nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach 2016 córka Marka przystąpi go egzaminów w Wyższej Szkole Policyjnej w Szczytnie. Problem w tym, że o niczym nie wie jeszcze Franek. Leśniczy raczej nie będzie zachwycony jej pomysłem. Wystarczy przecież, że on naraża życie na służbie!

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: X-NEWS
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: