SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość po wakacjach 2016. Natalka nie chce mieszkać z Frankiem w leśniczówce

M jak miłość po wakacjach 2016. Natalka nie chce mieszkać z Frankiem w leśniczówce

29.08.2016, godz. 20:40
M jak miłość odc. 1233. Natalka (Marcjanna Lelek), Franek (Piotr Nerlewski)
M jak miłość odc. 1233. Natalka (Marcjanna Lelek), Franek (Piotr Nerlewski) foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/ vod.tvp.pl

Miłość Natalki (Marcjanna Lelek) i Franka (Piotr Nerlewski) z serialu "M jak miłość" wystawiona na ciężką próbę! Zakochani są razem szczęśliwi i myślą już o wspólnej przyszłości, ale mimo to w 1233 odcinku "M jak miłość" między nimi pojawiają się pierwsze nieporozumienia. Powód? Natalia nie chce zamieszkać z Frankiem w leśniczówce. Dość pokrętnie tłumaczy chłopakowi powody swojej decyzji, ale i tak młody leśniczy z Grabiny czuje jakby ukochanał łamała mu serce.

"M jak miłość" odcinek 1233 po wakacjach 2016 - wtorek, 30.08.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Czy Natalka i Franek z "M jak miłość" zamieszkają razem i stworzą prawdziwą rodzinę dla małej Hani (Maja Marczak)? Niestety na razie się na to nie zanosi. Dlaczego? Młoda Mostowiaczka ukrywa to przed ukochanym, ale chce zdawać egzaminy do Wyższej Szkoły Policyjnej w Szczytnie, a to wiąże się z koniecznością częstych wyjazdów z Grabiny. W takiej sytuacji musi zostać w domu Mostowiaków, by mieć z kim zostawiać córkę.

Patrz: M jak miłość po wakacjach 2016. Chora matka Franka umiera na jego oczach

Jednak kiedy w 1233 odcinku "M jak miłość" Franek pyta Natalkę czy podjęła już decyzję w sprawie jego propozycji przeprowadzki do leśniczówki, dziewczyna zwleka z odpowiedzią i dość pokrętnie się tłumaczy. Zarzycki nie jest głupi, więc orientuje się, że coś jest nie tak.

Przy pierwszej nadarzającej się okazji prosi ukochaną o szczerość. - Natalka nie ściemniaj... No co, nie chcesz? A może po prostu nie wypada, bo nie mamy ślubu i tak dalej?

Natalia zataja przed chłopakem, że chce zostać policjantką, ale wymyśla inna wymówkę dlaczego nie może z nim teraz zamieszkać. - Nie, w ogóle nie o to chodzi. Po prostu to nie jest najlepszy moment. Twoja mama wróci z kliniki i będzie potrzebowała spokoju. Jak ty sobie to wyobrażasz? Że będzie chciała odpocząć, a tutaj dwie nowe lokatorki, w tym jedna, nie ukrywajmy, bardzo głośna i bardzo absorbująca...

Leśniczy w ogóle nie przyjmuje takiego tłumaczenia. Teresa Zarzycka (Jowita Budnik) zaakceptowała już przecież Natalkę w roli synowej i bardzo ją polubiła. - Ale doskonale wiesz, że mama bardzo nam kibicuje - stwierdza Franek w napięciem spoglądając na Natalię.

- Wiem, po prostu uważam, że teraz nie jest na to moment i tyle. Nie gniewaj się. Dajmy sobie czas... - tłumaczy ze spokojem Mostowiaczka. A jej odpowiedź sprawia, że Franek czuje jakby ukochana złamała mu serce. - Nie gniewam się tylko po prostu szkoda...

Przeczytaj: M jak miłość po wakacjach 2016. Bunt Natalki przeciwko Markowi i Ewie

Niestety wspólne mieszkanie to nie jedyny problem młodych ukochanych z Grabiny. W 1233 odcinku "M jak miłość" w leśniczówce znów pojawia się Justyna (Olga Kalicka). Była narzeczona Franka podstępem próbuje się do niego zbliżyć. Prosi Zarzyckiego o pomoc, bo razem ze swoimi uczniami bierze udział w akcji sadzenia drzewek. Franek od razu mówi o tym spotkaniu Natalce, która z trudem ukrywa zazdrość.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: