SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość po wakacjach 2016. Natalka boi się o swój związek. Teresa ostrzega ją przed Justyną

M jak miłość po wakacjach 2016. Natalka boi się o swój związek. Teresa ostrzega ją przed Justyną

08.08.2016, godz. 13:45
M jak miłość po wakacjach 2016, Justyna (Olga Kalicka)
M jak miłość po wakacjach 2016, Justyna (Olga Kalicka) foto:

Justyna (Olga Kalicka) zagraża Natalce (Marcjanna Lelek). W 1232 odcinku "M jak miłość" ukochana Franka (Piotr Nerlewski) zacznie dopytywać Teresę (Jowita Budnik) o to, co dokładnie łączyło Zarzyckiego z byłą partnerką. To co Natalka usłyszy od przyszłej teściowej nie będzie pocieszające. Wygląda na to, że w nowych odcinkach "M jak miłość" Justyna znów będzie próbowała poderwać leśniczego.

"M jak miłość" po wakacjach 2016 nowy 17 sezon od poniedziałku, 29.08.2016, o godz. 20.40 w TVP2

W "M jak miłość" Natalka obawia się o swój związek z leśniczym. Franek długo nie mógł jej zaufać po tym, jak Justyna złamała mu serce i uciekła tuż przed ślubem. Czy teraz rywalka Mostowiakówny będzie próbowała odzyskać ukochanego?

Zobacz: M jak miłość po wakacjach 2016. Natalka zostanie policjantką i zaprowadzi porządek w Grabinie

W 1232 odcinku "M jak miłość" Justyna zcznie działać Natalce na nerwy. Franek najwyraźniej wciąż będzie mieć sentyment do dawnej ukochanej, a to zaniepokoi jego obecną wybrankę. Mostowiakówna poprosi Teresę o rozmowę i będzie próbowała od niej wyciągnąć, co tak naprawdę łączyło Zarzyckiego z Justyną?

Kobieta wyzna, że to ona ich ze sobą poznała, gdy pracowała w bliblitece w Lipnicy. - Byli jeszcze dziećmi, jak zaczęli się spotykać. Wiedziała czego chce i po prostu brała to sobie. I tak właśnie zrobiła z Frankiem - powie szczerze Teresa.

Przeczytaj: M jak miłość po wakacjach 2016. Matka Franka w szpitalu. Zarzycka umrze na toczeń?

To nie uspokoi Natalki, która będzie przekonana, że Justyna ponowi próbę zdobycia Franka i kolejny raz owinie go sobie wokół palca!

- Mogę zdradzić, że Justyna będzie żałować tego co zrobiła i będzie próbowała naprawić swój błąd. Miejmy nadzieję, że nie zagrozi szczęściu Franka i Natalki - powiedział Piotr Nerlewski w "Kulisach serialu M jak miłość".

 

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: