SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość po wakacjach 2016. Monika poderwie Góreckiego?

M jak miłość po wakacjach 2016. Monika poderwie Góreckiego?

11.07.2016, godz. 15:00
M jak miłość po wakacjach 2016. Monika (Anna Wendzikowska), Górecki (Wojciech Wysocki)
M jak miłość po wakacjach 2016. Monika (Anna Wendzikowska), Górecki (Wojciech Wysocki) foto: MTL Maxfilm/mjakmilosc.tvp.pl/ Facebook

Czyżby w "M jak miłość" szykował się nowy romans? Monika (Anna Wendzikowska) jeszcze nie tak dawno chciała uwieść Marcina Chodakowskiego (Mikołaj Roznerski), ale możliwe, że w nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach 2016 zmieni obiekt westchnień i przerzuci się na milionera Góreckiego (Wojciech Wysocki). Nowe zdjęcie z planu serialu, które Anna Wendzikowska wrzuciła na swojego Facebooka co prawda o niczym nie świadczy, ale po jej bohaterce Monice można się przecież spodziewać wszystkiego.

"M jak miłość" po wakacjach 2016 nowe odcinki od poniedziałku, 29.08.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Nie sposób zliczyć wszystkich facetów, którzy przewinęli się u boku Moniki Ochman z "M jak miłość"! Ostatecznie prawniczka została sama z dzieckiem. Po pijackiej nocy w klubie zaszła w ciążę z nieznajomym i do tej pory nie wie kto jest ojcem jej córki Oleńki!

Jakiś czas temu w ojcostwo próbowała wrobić Marcina Chodakowskiego, który zgodził się udawać przed babcią Moniki (Magdalena Zawadzka), że to on jest szczęśliwym tatusiem. Wcześniej spotykała się z ojcem Kingi (Katarzyna Cichopek), zakochanym w niej do szaleństwa Zbyszkiem Filarskim (Andrzej Precigs).

Patrz: M jak miłość po wakacjach 2016. Olga skusi Piotrka na seks? Górecki rozszyfruje zamiary córki

Aż strach pomyśleć kogo jeszcze na ojca Oleńki wytypuje Monika. Być może jej wybór padnie na Góreckiego, bogatego i co najważniejsze samotnego wdowca, który ma już doświadczenie w opiece nad dziećmi, bo przecież jest ojcem 19-letniej Olgi (Katarzyna Grabowska), którą wychowywał samotnie po tragicznej śmierci swojej żony Katarzyny.

Przeczytaj: M jak miłość po wakacjach 2016. Były mąż Ewy zniszczy jej małżeństwo z Markiem Mostowiakiem!

Anna Wendzikowska na profilu na Facebooku podzieliła się z internautami zdjęciem z planu "M jak miłość" właśnie z Góreckim. I choć nie wyjaśniła jakie relacje połączą Monikę z biznesmenem, to możliwe, że scenarzyści przygotowali dla tej dwójki gorący romans. No chyba, że Monika pójdzie w ślady Piotrka Zduńskiego (Marcin Mroczek) i rozpocznie pracę dla Góreckiego, który lubi otaczać się zaufaną ekipą, a do grona takich ludzi od niedawna zalicza m.in. Piotrka

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: