SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość po wakacjach 2016. Matka Franka w szpitalu. Teresa Zarzycka umiera na toczeń

M jak miłość po wakacjach 2016. Matka Franka w szpitalu. Teresa Zarzycka umiera na toczeń

07.06.2016, godz. 21:16
M jak miłość po wakacjach 2016, Teresa Zarzycka (Jowita Budnik), Franek Zarzycki (Piotr Nerlewski)
M jak miłość po wakacjach 2016, Teresa Zarzycka (Jowita Budnik), Franek Zarzycki (Piotr Nerlewski) foto:

Co się wydarzy w "M jak miłość" po wakacjach 2016? Śmiertelnie chora Teresa Zarzycka (Jowita Budnik) podda się eksperymentalnej terapii. Czy leczenie pomoże jej pokonać chorobę? Zwiastun nowych odcinków "M jak miłość" po wakacjach 2016 nie pozostawia złudzeń - z matką Franka (Piotr Nerlewski) będzie kiepsko. Zarzycka trafi do szpitala. Franek będzie czuwał przy matce, ale lekarze nie będą umieli jej pomóc. Czy matka Franka umrze na toczeń w nowych odcinkach "M jak miłość" po wakacjach?

"M jak miłość" po wakacjach 2016 nowy 17 sezon od poniedziałku, 29.08.2016 w TVP2

Niedawno w "M jak miłość" okazało się, że matka Franka jest śmiertelnie chora. O wszystkim najpierw dowiedziała się Natalka (Marcjanna Lelek), która z całego serca wspiera przyszłą teściową w walce z chorobą.

Zobacz: M jak miłość. Kiedy ostatni odcinek M jak miłość przed wakacjami 2016? Koniec M jak miłość we wtorek, 7.06.2016

W "M jak miłość" po wakacjach 2016 Zarzycka wyjedzie z Grabiny na eksperymentalną terapię. Przed wyjazdem do szpitala w 1232 odcinku "M jak miłość" odwiedzi jednak rodzinę Mostowiaków by prosić, żeby zajęli się jej synem, gdyby umarła...

Barbara (Teresa Lipowska) i Lucjan (Witold Pyrkosz) wysłuchają jej prośby, ale będą wierzyć, że to nie będzie potrzebne. Tymczasem życie Teresy zawiśnie na włosku. W zwiastunie nowych odcinków "M jak miłość", które widzowie zobaczą we wrześniu 2016 widać, że Franek rozpacza przy szpitalnym łóżku swojej matki. Z chorą na toczeń Zarzycką będzie naprawdę kiepsko...

Przeczytaj: M jak miłość po wakacjach 2016. Magda i Olek wyjadą z synem Maćkiem do Grabiny

- Bardzo się martwię stanem zdrowia pani Zarzyckiej. Pierwsze doniesienia były tragiczne, że jest źle i może być tylko gorzej, że to kwestia miesięcy, góra dwóch lat i będzie po niej. Kolejne wiadomości są bardziej optymistyczne, pojawiają się informacje o eksperymentalnych terapiach, którym ma się poddać moja bohaterka. Jej życie rodzinne zaczęło się pięknie układać - zbliżyła się do Mostowiaków, ma prawie synową Natalię, mogłaby pomóc w opiece nad malutką Hanią. Szkoda byłoby to tracić, mam nadzieję, że tak szybko się nie podda i wyzdrowieje - powiedziała Jowita Budnik w jednym z ostatnich wywiadów.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: X-NEWS
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: