SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość po wakacjach 2016. Marysia nie zostawi Bilskiego choć kochanek jest gangsterem

M jak miłość po wakacjach 2016. Marysia nie zostawi Bilskiego choć kochanek jest gangsterem

31.07.2016, godz. 12:08
M jak miłość odc. 1235. Marysia (Małgorzata Pieńkowska), Robert Bilski (Zbigniew Stryj)
M jak miłość odc. 1235. Marysia (Małgorzata Pieńkowska), Robert Bilski (Zbigniew Stryj) foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/ vod.tvp.pl

Aresztowanie Roberta Bilskiego (Zbigniew Stryj) z "M jak miłość" będzie przełomowym momentem w jego życiu. Za kratkami więzienia gangster zdecyduje, że nadeszła pora na zmiany i zerwanie z kryminalnym światkiem. Bandyta i drań, który nieraz oszukał Marysię (Małgorzata Pieńkowska), z miłości do niej będzie błagał o kolejną szansę. W 1235 odcinku "M jak miłość" po wakacjach 2016 Marysia zjawi się u Bilskiego w więzieniu, który zapewni ukochaną, że dla niej odejdzie z mafii, z którą przemycał alkohol i narkotyki. Czy  łatwowierna Maria kolejny raz wybaczy Bilskiemu?

"M jak miłość" odcinek 1235 po wakacjach - wtorek, 6.09.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Co będzie z Bilskim po aresztowaniu? Nowy 17 sezon "M jak miłość" po wakacjach 2016 zacznie się dla niego wyjątkowo dramatycznie. W więzieniu będzie miał sporo czasu na przemyślenie wielu spraw i zastanowienie się jak chce, by wyglądało jego życie - czy przyszłość to Marysia i Basia (Maja Wudkiewicz) czy mafia i ciemne interesy, przez które trafił za kratki.

Patrz: M jak miłość po wakacjach 2016. Bilski w więzieniu manipuluje Marysią, by wyjść na wolność - ZWIASTUN

Dopiero w 1232 odcinku "M jak miłość" po wakacjach 2016 Rogowska dowie się dlaczego Robert trafił do więzienia. Wyjdzie na jaw, że Bilski jest bandytą z mafii, która zajmuje się przemytem. Prokuratura postawi mu zarzuty nielegalnego przewozu i handlu alkoholem, a także oskarży go o działalność w zorganizowanej grupie przestępczej.

Za te wszystkie przestępstwa będzie mu grozić nawet do 5 lat więzienia. Na prośbę Marysi obrony Bilskiego podejmie się Andrzej Budzyński (Krystian Wieczorek). Ale nawet tak znakomity prawnik może mieć problemy, by udowodnić przed sądem niewinność gangstera.

Zobacz: M jak miłość po wakacjach 2016. Marysia i Artur nie wrócą do siebie. To zdjęcie zza kulis M jak miłość mówi wszystko

Zbigniew Stryj w wywiadzie dla magazynu „Tele Tydzień” zapewnił widzów, że Bilski zmieni dla Marii swoje życie i zasugerował też, że jego bohater dostanie drugą szansę.

- Że bandyta, to zgadza się – po uszy umoczony w brudne interesy, które zazwyczaj, prędzej czy później, prowadzą za kratki. Ale czy drań? Wydaje mi się, że człowiek, który potrafi mocno i szczerze kochać, nie może być do końca zły. A on tak właśnie kocha Marysię, o czym ona zresztą doskonale wie. Pytanie: co zechce zrobić z tym jego uczuciem? - powiedział aktor z "M jak miłość".

- Kto wie… Kobiety lubią łobuzów! To żart, oczywiście, a tak poważnie mówiąc, mój bohater zapragnie zerwać z haniebną przeszłością i wkroczyć na drogę prawdy i uczciwości - dodał Stryj w "Tele Tygodniu".

W 1235 odcinku "M jak miłość" po wakacjach 2016 Marysia odwiedzi kochanka w areszcie. Już wtedy Bilski będzie ją błagał, by mu wybaczyła i zapewniał, że od tej chwili będzie pożądnym człowiekiem.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: