SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość po wakacjach 2016. Marysia nie wierzy, że Robert Bilski prowadził grupę przestępczą

M jak miłość po wakacjach 2016. Marysia nie wierzy, że Robert Bilski prowadził grupę przestępczą

13.07.2016, godz. 12:15
M jak miłość odc. 1235. Marysia (Małgorzata Pieńkowska), Robert Bilski (Zbigniew Stryj)
M jak miłość odc. 1235. Marysia (Małgorzata Pieńkowska), Robert Bilski (Zbigniew Stryj) foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/ vod.tvp.pl

Marysia (Małgorzata Pieńkowska) ślepo zakochana w Robercie (Zbigniew Stryj) nie dostrzegała nawet, że mężczyzna cały czas ją oszukuje. W "M jak miłość" kobieta nawet nie wypytywała o jego pracę, a to było dość dziwne. Mieszkali przecież razem pod jednym dachem i mówili sobie prawie o wszystkim. "Prawie" bo Bilski nawet się nie zająknął o swoich ciemnych interesach, przez które trafił do więzienia. Co się wydarzy w 1232 odcinku "M jak miłość"? Artur (Robert Moskwa) będzie próbował otworzyć byłej żonie oczy.

"M jak miłość" odcinek 1232 po wakacjach 2016 - poniedziałek, 29.08.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Robert pojawił się w życiu Marysi zaraz po tym, jak Artur zdradził ją z Teresą (Dominika Łakomska). Od tej pory Rogowska odżyła i nabrała pozytywnej energii.

Zobacz: M jak miłość po wakacjach 2016. Bilski w więzieniu. Marysia dowie się, że Robert jest gangsterem z mafii

Nowy romans wprowadził Marysię w wyjątkowy nastrój. Rogowska założyła bloga, zaczęła pisać książkę, a z twarzy nie znikał jej uśmiech. Nowego wybranka córki polubił nawet Lucjan (Witold Pyrkosz), który rozegrał z nim partyjkę szachów. Trudno było jednak nie dostrzec dziwnego zachowania Roberta. Bilski okłamywał Marysię, a raz nawet ją okradł. Rogowska szybko mu jednak wybaczyła i wszystko wróciło do normy.

Przeczytaj: M jak miłość po wakacjach 2016. Robert Bilski w więzieniu manipuluje Marysią by wyjść na wolność - ZWIASTUN

W ostatnim odcinku "M jak miłość" przed wakacjami 2016 Bilski trafił w ręce policji, bo jak się okaże dowodził grupą przestępczą. W nowym sezonie "M jak miłość", a dokładniej w 1232 odcinku Artur dowie się za co jego rywal trafił za kraty i postanowi poinformować o tym Marysię. Rogowska nie uwierzy jednak w ani jedno słowo byłego męża, który powie jej o tym, że Robert zajmował się przemycaniem papierosów i alkoholu, a jego zachowanie naraziło skarb państwa na wielomilionowe straty.

Marysia nie będzie chciała tego słuchać i zacznie unikać kontaktu z byłym mężem. Niedługo później w 1235 odcinku "M jak miłość" po wakacjach 2016 Rogowska odwiedzi kochanka w więzieniu, a on znów sprzeda jej bajeczkę o tym, że się dla niej zmieni...

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: