SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość po wakacjach 2016. Marta nie kocha Andrzeja. Rozwód Budzyńskich w nowych odcinkach M jak miłość

M jak miłość po wakacjach 2016. Marta nie kocha Andrzeja. Rozwód Budzyńskich w nowych odcinkach M jak miłość

09.08.2016, godz. 12:15
M jak miłość po wakacjach 2016. Marta (Dominika Ostałowska), Andrzej Budzyński (Krystian Wieczorek)
M jak miłość po wakacjach 2016. Marta (Dominika Ostałowska), Andrzej Budzyński (Krystian Wieczorek) foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/ vod.tvp.pl

Rozwód w nowych odcinkach "M jak miłość" po wakacjach 2016. W 1236 odcinku "M jak miłość" Marta (Dominika Ostałowska) uzna, że już nie kocha Andrzeja (Krystian Wieczorek) zacznie poważnie myśleć o rozstaniu. Nie mogą przecież udawać, że wszystko jest po staremu tylko dla dobra córki. Czy jesienią 2016 w nowych odcinkach "M jak miłość" Budzyńscy spotkają się na rozwodowej sali rozpraw?

"M jak miłość" odcinek 1236 po wakacjach 2016 - poniedziałek, 12.09.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Małżeństwo Budzyńskich jednak dobiegnie końca. Wydawałoby się, że Marta da Andrzejowi kolejną szansę i wybaczy mu całe to zamieszanie z Pauliną w roli głównej, ale chyba nic z tego.

Patrz: M jak miłość po wakacjach 2016. Marta nie pozwoli Andrzejowi wrócić, bo już go nie kocha

W nowych odcinkach "M jak miłość" po wakacjach 2016 prawniczka z przykrością stwierdzi, że już nie kocha Andrzeja. To jednak nie znaczy, że będzie chciała się go pozbyć ze swojego życia. To, że nic do niego nie czuje nie znaczy, że nic już ich nie łączy - My przecież nadal jesteśmy rodziną - westchnie Budzyńska w 1236 odcinku "M jak miłość" gdy pojedzie z mężem do Grabiny.

Czy Marta będzie z mężem dla dobra córeczki? A może postawi sprawę jasno i zażąda rozwodu? W "M jak miłość" po wakacjach 2016 Budzyńska będzie miała poważny dylemat.

Zobacz: M jak miłość. Krystian Wieczorek i Maria Szafirska wzięli sekretny ślub na Podlasi

Andrzej walczy i pokazuje Marcie, że mu na niej zależy, ale na to już chyba za późno. Marta go nie kocha i to trudno będzie zmienić. Wiele wskazuje na to, że Budzyńscy wezmą rozwód i zaczną nowe życie osobno. Z pewnością jednak będą w bliskim kontakcie, bo przecież wychowują razem małą Anię (Weronika Wachowska).

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: