SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość po wakacjach 2016. Marcin zdradzi Izę z baletnicą Naomi?

M jak miłość po wakacjach 2016. Marcin zdradzi Izę z baletnicą Naomi?

23.06.2016, godz. 20:57
M jak miłość odc. 1226. Naomi Koszycka (Mayu Gralińska-Sakai), Marcin Chodakowski (Mikołaj Roznerski)
M jak miłość odc. 1226. Naomi Koszycka (Mayu Gralińska-Sakai), Marcin Chodakowski (Mikołaj Roznerski) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

W "M jak miłość" po wakacjach 2016 Marcin (Mikołaj Roznerski) zbliży się do poznanej niedawno Naomi (Mayu Gralińska-Sakai), której uratował życie. To znaczy, że Iza (Adriana Kalska) pójdzie w odstawkę? Możliwe, że w nowych odcinkach 17 sezonu 2016 "M jak miłość" jesienią 2016 Chodakowski znów się zakocha, a Iza okaże się nikim ważnym. Czy to właśnie tancerka Naomi jest mu przeznaczona i Marcin zdradzi z nią Izę?

"M jak miłość" po wakacjach 2016 nowe odcinki 17 sezonu od poniedziałku, 29.08.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Nowy związek w "M jak miłość" po wakacjach 2016? Wygląda na to, że Marcin Chodakowski zakocha się w tancerce, której uratował życie decydując się na oddanie szpiku kostnego. To dzięki niemu Naomi może teraz realizować swoje pasje i normalnie żyć. Baletnica uwiodła Marcina już podczas pierwszego spotkania. Czy można tu mówić o miłości od pierwszego wejrzenia? Iza Lewińska będzie miała poważne powody do zazdrości! Dlaczego?

Zobacz: M jak miłość po wakacjach 2016. Marcin Chodakowski w więzieniu. Mikołaj Roznerski publikuje zdjęcie za kratkami z planu M jak miłość

Wątek Naomi rozwinie się w nowym 17 sezonie "M jak miłość" po wakacjach 2016. Początkowo Marcin będzie ukrywał przed Naomi, że to on oddał jej szpik. Uroda i talent tancerki sprawią jednak, że nie będzie potrafił o niej zapomnieć. Zacznie szukać okazji do spotkań z Naomi.

Marcin i moja bohaterka nawiążą znajomość. Czy pogłębioną, to się okaże. Doszły mnie słuchy, że być może Noami pozna się też z Olkiem, bratem Marcina. Wszystko zależy od produkcji i scenarzystów - powiedziała Mayu Gralińska-Sakai w ostatnim wywiadzie dostępnym na oficjalnej stronie "M jak miłość".

Patrz: M jak miłość. Helenka w szpitalu. Córka Agnieszki i Tomka będzie chora w nowym sezonie M jak miłość?

Kim jest prywatnie Mayu Gralińska-Sakai, Naomi z M jak miłość?

Mayu Gralińska-Sakai to początkująca aktorka, która tak jak Naomi jest pół Polką pół Japonką. Na co dzień też jest baletnica. Gdy była uczennicą szkoły baletowej wzięła udział w sesji zdjęciowej dla magazynu Harper's Bazaar Polska. Od tego czasu pracuje również jako modelka. 

Rodzice Mayu Gralińskiej-Sakai poznali się w Oslo. - Ojciec wyjechał tam za czasów komunizmu, bo jako architekt nie miał w Warszawie dużych możliwości twórczych. Moja mama, Japonka, w tamtych czasach była tancerką. Poznali się i związali ze sobą. Urodziłam się w Norwegii, a po czterech latach wyjechałam z rodzicami do Warszawy, gdzie na świat przyszła moja siostra - powiedziała Naomi z "M jak miłość".

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: