SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość po wakacjach 2016. Marcin przez Naomi wpakuje się w kłopoty. Zakocha się w tancerce? KULISY M jak miłość

M jak miłość po wakacjach 2016. Marcin przez Naomi wpakuje się w kłopoty. Zakocha się w tancerce? KULISY M jak miłość

27.08.2016, godz. 13:00
M jak miłość odc. 1239. Naomi Koszycka (Mayu Gralińska-Sakai), Marcin Chodakowski (Mikołaj Roznerski)
M jak miłość odc. 1239. Naomi Koszycka (Mayu Gralińska-Sakai), Marcin Chodakowski (Mikołaj Roznerski) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Kłopoty to specjalność Marcina Chodakowskiego (Mikołaj Roznerski) z "M jak miłość". Po raz kolejny wpakuje się w nie na własne życzenie. Po części winna też będzie temu Naomi Koszycka (Mayu Gralińska-Sakai), tancerka, której Marcin oddał szpik kostny. W nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach 2016 między Marcinem a Naomi narodzi się bliska przyjaźń. Jak zareaguje na nią Iza Lewińska (Adriana Kalska), obecna dziewczyna Chodakowskiego?

"M jak miłość" po wakacjach 2016 nowe odcinki od poniedziałku, 29.08.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Naomi Koszycka w "M jak miłość" pojawiła się wkrótce po tym jak Marcin Chodakowski zdecydował się zostać dawcą szpiku. Los sprawił, że zupełnym przypadkiem poznał dziewczynę, której uratować życie, która dzięki niemu pokonała śmiertelną chorobę.

Patrz: M jak miłość. Seksowna Adriana Kalska z Mikołajem Roznerskim na prezentacji jesiennej ramówki TVP

A ponieważ Naomi i Marcin są bliźniakami genetycznymi, to łączy ich szczególna wieź, która da o sobie znać w nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach 2016. Niestety ucierpi na tym Iza Lewińska. Dziewczyna Marcina  przekona się na własnej skórze jak to jest gdy w związku pojawia się ktoś trzeci.

- Noami i Marcin stają się coraz bliżsi sobie. Poznają się i ich relacja robi się coraz bardziej skomplikowana. I przyprawia trochę kłopotów i Marcinowi i samej Naomi. Ona wie, że Marcin jest w związku szczęśliwi, ale są coraz bliżej siebie jako przyjaciele, więc kto wie, może przez przyjaźń do miłości - powiedziała Mayu Gralińska-Sakai w "Kulisach serialu M jak miłość".

Przeczytaj: M jak miłość po wakacjach 2016. Tajemnica Marcina! Iza mu tego nie wybaczy?

Czy to oznacza, że Marcin zakocha się w Naomi i zostawi dla niej Izę? W "Kulisach serialu M jak miłość" są sceny jak dwójka przyjaciół czule się do siebie przytula. Chodakowski trafi też do szpitala, bo przez tancerkę wpakuje się w kłopoty.

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: