SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość po wakacjach 2016. Magda i Olek wyjadą z synem Maćkiem do Grabiny

M jak miłość po wakacjach 2016. Magda i Olek wyjadą z synem Maćkiem do Grabiny

02.06.2016, godz. 13:15
M jak miłość po wakacjach 2016, Magda (Anna Mucha), Olek (Maurycy Popiel), Maciek (Franciszek Przanowski)
M jak miłość po wakacjach 2016, Magda (Anna Mucha), Olek (Maurycy Popiel), Maciek (Franciszek Przanowski) foto:

W nowym sezonie "M jak miłość" Magda (Anna Mucha), Olek (Maurycy Popiel) i Maciek (Franciszek Przanowski) w końcu szczęśliwi? W "M jak miłość" po wakacjach 2016 Chodakowscy zaczną spędzać ze sobą więcej czasu. Rodzinne chwile wyjdą im na dobre, a Olek być może przestanie zastanawiać się czy ślub z Magdą nie był największym błędem w jego życiu. Do tej pory ukochana go zaniedbywała, bo poświęciła się dziecku. W nowych odcinkach "M jak milość" jesienią 2016 Magda i Olek razem z synem wyjadą do Grabiny.

"M jak miłość" po wakacjach 2016 nowy 17 sezon od poniedziałku, 29.08.2016 w TVP2

Olek Chodskowski z "M jak miłość" inaczej wyobrażał sobie małżeństwo. Sądził, że po ślubie z Magdą będą spędzać ze sobą każdą wolną chwilę, niestety romantycznie wieczory dawno poszły w niepamięć. Wszystko za sprawą Maćka.

Zobacz: M jak miłość. Kiedy ostatni odcinek M jak miłość przed wakacjami 2016? Koniec M jak miłość we wtorek, 7.06.2016

Madzia zawsze marzyła o dziecku, a Olek pomógł spełnić jej marzenie. Po ślubie młodzi Chodakowscy zaczęli starać się o dziecko. Ich podopiecznym został Maciek i wtedy wszystko się posypało. Magda tak bardzo zaangażowała się w opiekę nad chłopcem, że zupełnie zapomniała o mężu.

Olek czuł się zaniedbywany i samotny. Magdę przestały interesować jego sprawy, jego samopoczucie i kłopoty. Doszło nawet do tego, że lekarz zaczął się zastanawiać... "Jakby to było, gdybym nie był z Magdą?"

Przeczytaj: M jak miłość. Marcin przez Izę będzie miał kłopoty! Tomek ostrzega Marcina przed Góreckimi

Na szczęście w "M jak miłość" po wakacjach 2016 będzie lepiej. Związek Chodakowskich znów nabierze rumieńców. Choć Maciek nie zniknie z ich życia, Madzia nauczy się dzielić swoją miłość pomiędzy wszystkich członków rodziny. W nowych "Kulisach serialu M jak miłość" już teraz widzowie mogą zobaczyć sceny jak Olek, Madzia i ich syn wyjadą razem do Grabiny na rodzinne wczasy. Wspólny urlop z pewnością dobrze im zrobi!

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: