SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość po wakacjach 2016. Krzysztof Szefler zniszczy rodzinę Mostowiaków?

M jak miłość po wakacjach 2016. Krzysztof Szefler zniszczy rodzinę Mostowiaków?

29.08.2016, godz. 20:49
M jak miłość odc. 1233. Krzysztof Szefler (Karol Pocheć), Ewa (Dominika Kluźniak), Antek (Jakub Jankiewicz)
M jak miłość odc. 1233. Krzysztof Szefler (Karol Pocheć), Ewa (Dominika Kluźniak), Antek (Jakub Jankiewicz) foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/ vod.tvp.pl

Krzysztof Szefler (Karol Pocheć, nowy bohater w "M jak miłość" wróci do Polski i zacznie niepokoić Ewę (Dominika Kluźniak). W 1233 odcinku "M jak miłość" były mąż Ewy i biologiczny ojciec Antka (Jakub Jankiewicz) po latach znajdzie dawną ukochaną. Żona Marka (Kacper Kuszewski) będzie przekonana, że to jej syn sprowadził ojca do Warszawy. Czy Krzysztof Szefler zostanie w kraju na stałe i zniszczy rodzinę Mostowiaków? Ojciec Antka tak łatwo nie zrezygnuje z kontaktów z synem!

"M jak miłość" odcinek 1233 po wakacjach 2016 - wtorek, 30.08.2016, o godz. 20.40 w TVP2

W 1233 odcinku "M jak miłość" Krzysztof Szefler wróci do Polski i odnajdzie Ewę. Były Mąż Mostowiakowej spotka się z nią pod uczelnią w Warszawie. Ewa będzie zaniepokojona...

Zobacz: M jak miłość po wakacjach 2016. Powrót byłego męża Ewy! Antek pozna swojego biologicznego ojca

Krzysztof wyjaśni, że przyjechał, bo odczytał jej maila. Gdy Ewa zobaczy korespondencję zorientuje się, że za wiadomościami stoi Antek, który podstępem zdobył adres kontaktowy do ojca.

Ewa zaproponuje Szeflerowi, żeby porozmawiali w okolicznej kawiarni, ale szybko tego pożałuje. Okaże się, że mężczyzna, chce spotkać się z synem.

Przeczytaj: M jak miłość po wakacjach 2016. Marek przeżyje dramat przez byłego męża Ewy

- Mam teraz dużą, szczęśliwą rodzinę - zaznaczy Ewa.
- Ewa. Mam do ciebie prośbę. To prezent dla Antka. Wiem, że uzgodniliśmy inaczej, ale skoro Antek sam o mnie pytał i napisał tego maila, to może mógłbym się z nim zobaczyć? - poprosi Krzysztof.
- Nie. Antek przechodzi teraz trudny okres. Miło było cię zobaczyć. Cześć - zdezorientowana Ewa wybiegnie z lokalu, a wieczorem opowie o wszystkim Markowi, który uzna, że Ewa nie musi godzić się na propozycję byłego męża.

- Umawialiśmy się z Krzyśkiem, że kiedy Antek dorośnie… jeśli będzie chciał… to oczywiście może się spotykać z ojcem. Ale Krzysiek najwyraźniej chce to przyspieszyć…
A w głosie Mostowiaka od razu pojawi się chłodny ton. - Co się stało, że tak nagle zatęsknił za synem? Przepraszam, nie chciałem, żeby to zabrzmiało sarkastycznie… Nie musisz się na to zgadzać. Nie jesteś Krzyśkowi nic winna!

Ale Krzysztof Szefler nie zrezygnuje z kontaktów z synem? I może bardzo zaszkodzić Mostowiakom...

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: