SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość po wakacjach 2016. Krzysztof Szefler nalega na spotkanie z synem. Antek pozna biologicznego ojca

M jak miłość po wakacjach 2016. Krzysztof Szefler nalega na spotkanie z synem. Antek pozna biologicznego ojca

01.08.2016, godz. 10:15
M jak miłość po wakacjach 2016, Krzysztof Szefler (Karol Pocheć), Ewa (Dominika Kluźniak)
M jak miłość po wakacjach 2016, Krzysztof Szefler (Karol Pocheć), Ewa (Dominika Kluźniak) foto:

W "M jak miłość" po wakacjach 2016 do Polski niespodziewanie przyjecie Krzysztof Szefler (Karol Pocheć). Były mąż Ewy (Dominika Kluźniak) i biologiczny ojciec Antka (Jakub Jankiewicz) postanowi nawiązać kontakt z rodziną, którą zostawił przed laty i wyjechał za granicę. Żona Marka (Kacper Kuszewski) nie chciała mieć nic wspólnego z byłym mężem, ale Antek jest już duży i ma prawo poznać swojego ojca. Do konfrontacji dojdzie w 1233 odcinku "M jak miłość". Czy Ewa dobrze zrobi zgadzając się na pojednanie po latach?

"M jak miłość" odcinek 1233 po wakacjach 2016 - wtorek, 30.08.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Ewa i Krzysztof Szefler nie widzieli się od kilkunastu lat i każde z nich zaczęło nowe życie. Ewa u boku Marka niemal całkowicie zapomniała o poprzednim związku, aż do czasu gdy Antek postanowił poznać biologicznego ojca.

Zobacz: M jak miłość po wakacjach 2016. Powrót byłego męża Ewy! Antek pozna swojego biologicznego ojca

W "M jak miłość" po wakacjach 2016 marzenie Antka w końcu się spełni. Krzysztof wróci do Polski i dzięki wiadomości, którą nastolatek wysłał do niego z telefonu matki - odnajdzie dawną rodzinę.

Ewa będzie w szoku, gdy spotka byłego męża czekającego na nią pod uczelnią. Szefler wyzna, że bardzo zależy mu na spotkaniu z dzieckiem.

- Wiem, że uzgodniliśmy inaczej, ale skoro on sam o mnie pytał, może mógłbym się z nim zobaczyć - zaproponuje.

Przeczytaj: M jak miłość po wakacjach 2016. Marek przeżyje dramat przez byłego męża Ewy

Mama chłopca w końcu zgodzi się na spotkanie, a w 1233 odcinku "M jak miłość" jej były mąż przyjedzie do Grabiny. Jak zareaguje Antek? Czy będzie szczęśliwy, gdy po latach pozna swojego prawdziwego ojca, który kiedyś go porzucił?

- Ewa czuje się zaskoczona. Spokój domowy wymyka się z rąk. Nie wiadomo jak to się skończy. Ewa się boi tego. Boi się, że Krzysztof jeszcze raz skrzywdzi to dziecko - przyznała Dominika Kluźniak.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Adrian Nychnerewicz
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: