SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Kryzys u Ewy i Marka przez Krzysztofa Szeflera! - KULISY M jak miłość

M jak miłość. Kryzys u Ewy i Marka przez Krzysztofa Szeflera! - KULISY M jak miłość

31.08.2016, godz. 07:57
M jak miłość odc. 1241. Krzysztof Szefler (Karol Pocheć), Ewa (Dominika Kluźniak), Antek (Jakub Jankiewicz)
M jak miłość odc. 1241. Krzysztof Szefler (Karol Pocheć), Ewa (Dominika Kluźniak), Antek (Jakub Jankiewicz) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Przed Mostowiakami z "M jak miłość" najpoważniejszy jak dotąd kryzys małżeński. A wywoła go Krzysztof Szefler (Karol Pocheć), były mąż Ewy Mostowiak (Dominika Kluźniak), ktory pojawi się w 1233 odcinku "M jak miłość" po wakacjach 2016. Marek Mostowiak (Kacper Kuszewski). Powrót Krzysztofa wzbudzi lęk w Marku Mostowiaku, który zacznie się bać, że straci żonę i przybranego syna Antka (Jakub Jankiewicz).

"M jak miłość" po wakacjach 2016 nowe odcinki od poniedziałku, 29.08.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Czy Ewa i Marek z "M jak miłość" rozstaną się przez Krzysztofa? Na razie wydaje się to mało prawdopodobne, bo przecież Ewa nie chce mieć ze swoim mężem nic wspólnego. Krzysztof, który jest zawodowym żołnierzem, zostawił ją zaraz po narodzinach Antka, wyjechał na szkolenie i Zachód, zrywając wszelkie kontakty z rodziną.

Patrz: M jak miłość po wakacjach 2016. Pocałunek Franka i Justyny. Leśniczy zdradzi Natalkę?

W 1233 odcinku "M jak miłość" po wakacjach 2016 były mąż Ewy pojawi się  w Warszawie pod jej uczelnią. Szefler wyzna byłej ukochanej, że wrócił niedawno na stałe do Polski i dostał w końcu wiadomość napisaną kilka tygodni wcześniej przez syna... Choć wcześniej nie interesował się losem Antka i w żaden sposób rodzinie nie pomagał, teraz kupi dla juniora kosztowny prezent. I poprosi Ewę, by zgodziła się na jego spotkanie z chłopcem…

Ewa zrozumie, że to Antek wysłał do Krzysztofa e-maila w jej imieniu. Nie zgodzi się na to, żeby Krzysztof poznał syna, ale to nie oznacza, że mężczyzna tak łatwo odpuści. Tym samym przeszłość dogoni Ewę. Trudno jednak odgadnąć prawdziwe zamiary Krzysztofa.

Przeczytaj: M jak miłość po wakacjach 2016. Joasia rozkocha w sobie Jacka, przyjaciela Tomka

- Głównym powodem, dla którego Krzysztof chce wrócić jest Antek, chęć naprawienia błędów z przeszłości. Dla jednego i drugiego jest to trudna sytuacja - powiedział Karol Pocheć w "Kulisach serialu M jak miłość".

Pewnym jest, że dobrze powrotu Krzysztofa do życia Ewy nie przyjmuje Marek, który czuje zazdrość o ich wspólne wspomnienia i lęk co dalej będzie z jego małżeństwem i rodziną. Mostowiak będzie się bał, że straci Ewę i syna, że Krzysztof bęedzie chciał mu odebrać najukochańsze osoby.

Na szczęście nowe zdjęcie z planu "M jak miłość, które Kacper Kuszewski umieścił na swoim profilu na Facebooku wskazuje na to, że związek Ewy i Marka jednak przetrwa.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: