SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość po wakacjach 2016. Konfrontacja Kingi i Olgi. Nowe zdjęcia z planu M jak miłość

M jak miłość po wakacjach 2016. Konfrontacja Kingi i Olgi. Nowe zdjęcia z planu M jak miłość

30.06.2016, godz. 19:30
M jak miłość odc. 1210. Piotrek Zduński (Marcin Mroczek), Olga Górecka (Katarzyna Grabowska), Górecki (Wojciech Wysocki)
M jak miłość odc. 1210. Piotrek Zduński (Marcin Mroczek), Olga Górecka (Katarzyna Grabowska), Górecki (Wojciech Wysocki) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Olga (Katarzyna Grabowska) z "M jak miłość" nie da za wygraną i nadal będzie próbowała poderwać Piotrka (Marcin Mroczek)! Co na to Kinga (Katarzyna Cichopek)? W nowych odcinkach "M jak miłość" po wakacjach 2016 nastolatka zacznie doprowadzać Zduńską do szału. Panie będą miały ze sobą na pieńku i to widać już na najnowszych zdjęciach Katarzyny Cichopek na Instagramie z planu "M jak miłość". Jak myślicie, czy 19-latka dopnie swego i uwiedzie Piotrka?

"M jak miłość" po wakacjach 2016 nowy 17 sezon od poniedziałku, 29.08.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Losy bohaterów z "M jak miłość" po wakacjach 2016 są jeszcze pilnie strzeżoną tajemnicą, ale jedno jest pewne - Kinga i Olga będą prawdziwymi rywalkami! Powód? Oczywiście mężczyzna.

Patrz: M jak miłość po wakacjach 2016. Piotrek podpadnie Kindze! Przez Olgę?

Piotrek Zduński wpadł nastolatce w oko, gdy tylko zaczął pracę u jej ojca. Olga podrywała kierowcę, a Kinga nie była z tego powodu zadowolona. Sytuacja zaostrzyła się, gdy Górecki zwolnił Zduńskiego - to właśnie wtedy maturzystka błagała ojca by zatrudnił Piotrka z powrotem.

Górecki zrobił to, o co prosiła go córka i w dodatku zaproponował Zduńskiemu awans. Od tego momentu mąż Kingi jest asystentem biznesmena, a Olga ma go prawie na wyłączność!

Przeczytaj: M jak miłość po wakacjach 2016. Olga skusi Piotrka na seks? Górecki rozszyfruje zamiary córki

Choć Zduński jest oporny na zaloty małej flirciary, Kinga ma całą sprawę pod kontrolą. Widzi przecież wyraźnie jak nastolatka próbuje odbić jej męża. W nowych odcinkach "M jak miłość" po wakacjach 2016 będzie jeszcze goręcej. Kinga i Olga będą rywalizować. Zduńska nie pozwoli sobie na małżeński kryzys przez jakąś rozkapryszoną dziewczynę.

Katarzyna Cichopek pochwaliła się właśnie nowym zdjęciem z planu. Podpis wiele wyjaśnia, a my już nie możemy doczekać się nowych odcinków. #kamera #akcja #krecimy #teraz #naplanie #mjm #serial #noweodcinki #rywalki #zazdrosc #wtle #bedziesiedzialo


Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: