SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość po wakacjach 2016. Kinga i Piotrek przetrwają intrygi Olgi. Nie będzie rozstania Zduńskich!

M jak miłość po wakacjach 2016. Kinga i Piotrek przetrwają intrygi Olgi. Nie będzie rozstania Zduńskich!

14.06.2016, godz. 10:07
M jak miłość odcinek 1210. Kinga (Katarzyna Cichopek), Piotrek (Marcin Mroczek)
M jak miłość odcinek 1210. Kinga (Katarzyna Cichopek), Piotrek (Marcin Mroczek) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Fani "M jak miłość" w nowym 17 sezonie serialu po wakacjach 2016 na pewno będą mieli powody do niepokoju. Małżeństwo Kingi (Katarzyna Cichopek) i Piotrka (Marcin Mroczek) stanie pod znakiem zapytania gdy 19-letnia Olga Górecka (Katarzyna Grabowska) zacznie knuć i intrygować, by zdobyć Zduńskiego. Czy Piotrek zdradzi Kingę z Olgą? Widzowie na pewno zobaczą jego pocałunek z nastolatką, ale co dalej? Katarzyna Cichopek opublikowała na Facebooku zdjęcie, które dowodzi, że Kinga i Piotrek wciąż będą razem!

"M jak miłość" po wakacjach 2016 nowe odcinki od poniedziałku, 29.08.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Kinga i Piotrek z "M jak miłość" uchodzą za małżeństwo idealne! Niczym Barbara (Teresa Lipowska) i Lucjan (Witold Pyrkosz) Mostowiakowie przeżywają wzloty i upadki, ale ich miłość jest nie do ruszenia. Zduńscy kochają się już od 16-stu lat i przez długi czas wydawało się, że nikt nie jest w stanie im zagrozić.

Patrz: M jak miłość po wakacjach 2016. Joasia zdradzi Tomka? Jan Wieczorkowski będzie kochankiem Asi?

A jednak! 19-letnia Olga Górecka, córka Góreckiego, szefa Piotrka, zagięła parol na męża Kingi. Nastolatka jest wyjątkoso niebezpieczną przeciwniczką, bo nic sobie nie robi z tego, że Zduński ma żonę i szczęśliwą rodzinę. W nowych odcinkach "M jak miłość" po wakacjach 2016 Olga zgodnie ze swoimi zapowiedziani zrobi wszystko, by Piotrek był tylko jej! Do czego posunie się dziewczyna?

Katarzyna Grabowska w ostatnim wywiadzie przyznała, że jej bohaterka nie cofnie się przed niczym.
- Olga zrobi wszystko, by oczarować Piotrka, czym sama jestem zdziwiona. Nie spodziewałam się, że może być tak bezwzględna. Czasami jestem na nią zła, bo przesadza. Na razie ze scenariuszy wynika, że Piotr nie daje się jej uwieść, ale kto wie, co przyniesie przyszłość. Olga konsekwentnie manipuluje i zmierza w kierunku celu, który sobie wyznaczyła. Moja bohaterka zacznie przekraczać granice, może dojść do konfrontacji. Zwłaszcza, że w pewnym momencie Piotrek spojrzy na nią przychylniej i się do niej zbliży - powiedziała aktorka, która prywatnie jest córką Andrzeja Grabowskiego.

Przeczytaj: M jak miłość po wakacjach 2016. Kisielowa przepowiada rozstanie Natalki i Franka

Zwiastun nowego sezonu "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej nie pozostawia wątpliwości, że Olga będzie walczyć o Piotrka jak lwica. Dojdzie do tego, że bardzo nachalnie pocałuje Zduńskiego, który jednak wyrwie się z jej objęć. Jednego widzowie mogą być pewni - Kinga nie pozwoli na to, by nastolatka odebrała jej męża i zniszczyła jej rodzinę.

Zdjęcie, które Katarzyna Cichopek umieściła właśnie na Facebooku z planu kręconych właśnie odcinków "M jak miłość" dowodzi, że Zduńscy przetrwają. Nawet taka intrygantka jak Olga nie będzie w stanie rozbić kochającego się małżeństwa. Ale realizowane właśnie sceny widzowie zobaczą w "M jak miłość" dopiero późną jesienią.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: