SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość po wakacjach 2016. Justyna zaprzyjaźni się z Natalką, żeby odbić jej Franka

M jak miłość po wakacjach 2016. Justyna zaprzyjaźni się z Natalką, żeby odbić jej Franka

07.08.2016, godz. 15:08
M jak miłość po wakacjach 2016. Justyna (Olga Kalicka), Natalka (Marcjanna Lelek)
M jak miłość po wakacjach 2016. Justyna (Olga Kalicka), Natalka (Marcjanna Lelek) foto: MTL Maxfilm/mjakmilosc.tvp.pl/ Facebook

Czy to możliwe, by w nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach 2016 Natalka (Marcjanna Lelek) i Justyna (Olga Kalicka) zostały przyjaciółkami skoro obie kochają Franka Zarzyckiego (Piotr Nerlewski). Są na to małe szanse, choć była narzeczona Franka będzie udawać, że zależy jej na dobrych relacjach z Natalią. Dowodem są nowe zdjęcia z planu "M jak miłość", na których cała trójka zachowuje się jakby byli przyjaciółmi i między nimi nie było żadnego napięcia.

"M jak miłość" po wakacjach 2016 nowy 17 sezon od poniedziałku, 29.08.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Jak daleko posunie się Justyna z "M jak miłość", by odzyskać Franka i rozdzielić go z Natalką? Co prawda była narzeczona leśniczego z Grabiny nie sprawia wrażenia podłej intrygantki, ale to tylko pozory. Ponieważ nagle zdała sobie sprawę, że kocha Franka i popełniła wielki błąd zostawiając go przed ołtarzem, to w nowych odcinkach "M jak miłość" spróbuje na nowo rozkochać w sobie Zarzyckiego.

Patrz: M jak miłość po wakacjach 2016. Nowy leśniczy w Grabinie! Franek będzie miał rywala

Czy jej się uda? Poważną przeszkodą będzie dla niej Natalka, ale wygląda na to, że Justyna znajdzie sposób na Mostowiaczkę. Jaki? Małą sugestią są zdjęcia Olgi Kalickiej z planu "M jak miłość", na których pozuje z Marcjanną Lelek jak najlepsze przyjaciółki. Czy rzeczywiście była narzeczona Franka zaprzyjaźni się z Natalią, by mieć rywalkę na oku i móc sprytnie intrygować?

Tego na razie nie wiadomo, ale pewne jest, że Justyna zrobi wszystko, by być blisko leśniczego. W 1232 odcinku "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej przyjmie posadę nauczycielki w szkole w Lipnicy i jeszcze tego samego dnia spotka się z Frankiem, by podzielić się z nim swoją radością i poinformować go, że zostaje w Grabinie na stałe.

Przeczytaj: M jak miłość po wakacjach 2016. Franek nie chce mieszkać z Natalką

Mało tego, Justyna będzie częstym gościem w leśniczówce i spróbuje nawet przekonać do siebie Teresę Zarzycką (Jowita Budnik). Kierując się przeświadczeniem, że droga do serca Franka wiedzie przez jego matkę i że tylko niedoszła teściowa może jej pomóc sprawić, że Franek zapomni o tym co było i da jej drugą szansę.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: