SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość po wakacjach 2016. Justyna rozdzieli Natalkę i Franka? Była narzeczona leśniczego chce go odzyskać

M jak miłość po wakacjach 2016. Justyna rozdzieli Natalkę i Franka? Była narzeczona leśniczego chce go odzyskać

11.06.2016, godz. 11:21
M jak miłość po wakacjach 2016, Justyna (Olga Kalicka)
M jak miłość po wakacjach 2016, Justyna (Olga Kalicka) foto:

Walka o leśniczego z "M jak miłość" dopiero się zacznie! Pojawienie się Justyny (Olga Kalicka) jest Natalce (Marcjanna Lelek) wybitnie nie na rękę. W nowych odcinkach "M jak miłość" po wakacjach 2016 Mostowiakówna będzie musiała pilnować Franka (Piotr Nerlewski). Czy była narzeczona leśnika odbije Natalce ukochanego? Zwiastun premierowych odcinków "M jak miłość", które zobaczymy dopiero jesienią 2016 wiele wyjaśnia.

"M jak miłość" po wakacjach 2016 nowy 17 sezon od poniedziałku, 29.08.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Niedawno w "M jak miłość" pojawiła się Justyna. Nowa bohaterka, w którą wciela się Olga Kalicka jest byłą narzeczoną Franka. Co gorsze, dziewczyna będzie próbowała odzyskać leśniczego!

Zobacz: M jak miłość po wakacjach 2016. Natalka zostanie policjantką i zaprowadzi porządek w Grabinie

To było do przewidzenia. Gdy tylko Justyna powiedziała, że zostaje w Grabinie, Natalka zaczęła poważnie martwić się o swój związek. Leśniczy ma miękkie serce i łatwo ulegnie swojej  byłej. Co wydarzy się w "M jak miłość" po wakacjach 2016?

W nowym 17 sezonie "M jak miłość" Justyna będzie sprawdzać się w miejscowej szkole w Lipnicy, gdzie dostanie posadę nauczycielki matematyki. Chcąc nie chcąc, dziewczyna będzie często widywać Zarzyckiego i jego nową wybrankę, której będzie działać na nerwy posyłając Frankowi czułe spojrzenia.

Przeczytaj: M jak miłość po wakacjach 2016. Matka Franka w szpitalu. Zarzycka umrze na toczeń?

- Mogę zdradzić, że Justyna będzie żałować tego co zrobiła i będzie próbowała naprawić swój błąd. Miejmy nadzieję, że nie zagrozi szczęściu Franka i Natalki - powiedział Piotr Nerlewski w "Kulisach serialu M jak miłość".

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: