SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość po wakacjach 2016. Joasia zdradzi Tomka? Jan Wieczorkowski będzie kochankiem Asi?

M jak miłość po wakacjach 2016. Joasia zdradzi Tomka? Jan Wieczorkowski będzie kochankiem Asi?

09.06.2016, godz. 20:38
M jak miłość po wakacjach 2016. Joasia (Barbara Kurdej-Szatan)
M jak miłość po wakacjach 2016. Joasia (Barbara Kurdej-Szatan) foto: vod.tvp.pl

Zdrada w "M jak miłość" po wakacjach 2016?! Zwiastun nowych odcinków 17 sezonu "M jak miłość", a zwłaszcza scena, w której Joasia (Barbara Kurdej-Szatan) rozbiera się przed jakimś mężczyzną rozbudził wielką ciekawość wśród widzów. Fani serialu prześcigają się w domysłach czy Asia zdradzi Tomka z nowym bohaterem, którego zagra Jan Wieczorkowski! Bo to już pewne, że tajemniczy mężczyzna, który wkroczy do życia Joanny i Tomka nieźle namiesza. Co go będzie łączyć z Asią? Niewinna przyjaźń to na pewno nie będzie.

"M jak miłość" po wakacjach 2016 nowy 17 sezon od poniedziałku, 29.08.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Zwiastun "M jak miłość" po wakacjach 2016 został specjalnie dla zmontowany, by nie ujawniać zbyt wielu tajemnic nowych odcinków 17 sezonu. Z drugiej jednak strony daje wyobraźni widzów pole do popisu, bo skoro nie wiadomo jak dokładnie potoczą się losy bohaterów, to moża snuć różne teorie.

Patrz: M jak miłość po wakacjach 2016. Natalka ukryje przed Frankiem, że będzie policjantką w Grabinie

Właśnie taką jedną z nich jest zdrada Joasi w nowych odcinkach "M jak miłość"! Scena, w której Joanna rozbiera się jest pokazana tuż po tym jak poznaje mężczyznę, którego zagra Jan Wieczorkowski. Na razie nie wiadomo kim on będzie, ale wszystko wskazuje, że to jakiś dobry znajomy Tomka, bo Chodakowski poprosi go nawet, by został świadkiem na jego ślubie z Asią.

Wracając jednak to "romansu" Joasi i nowego bohatera, to jeszcze nic nie jest przesądzone. Na oficjalnej stronie "M jak miłość" na Facebooku i różnych fanpage'ach związanych z Asią i Tomkiem nie brakuje komentarzy, w których internauci są przekonani, że do zdrady jednak dojdzie. Na razie pewne jest tylko to, że mężczyzna, którego zagra Jan Wieczorkowski niespodziewanie wkroczy między Joasię i Tomka i sprawi, że serce dziewczyny zabije mocniej. Ale być może będzie to tylko niewinny flirt.

Zobacz: M jak miłość po wakacjach 2016. Marysia zażąda od Artura, by usunął się z jej życia!

Wśród fanów "M jak miłość" są tacy, którzy podejrzewają, że Asia jednak zdradzi Chodakowskiego i zostawi go dla nowego faceta. Inni są pewni, że nic takiego się nie stanie, bo ta para zbyt mocno się kocha, by ktoś mógł zagrozić ich ślubowi, a twórcy "M jak miłość" celowo umieścili w zwiastunie rozbieraną scenę, żeby wzbudzić niepotrzebny niepokój i wątpliwości.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

 

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: