SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość po wakacjach 2016. Joasia ukryje przed Tomkiem znajomość z Jackiem

M jak miłość po wakacjach 2016. Joasia ukryje przed Tomkiem znajomość z Jackiem

30.06.2016, godz. 12:15
M jak miłość po wakacjach 2016. Jan Wieczorkowski, Joasia (Barbara Kurdej-Szatan), Tomek (Andrzej Młynarczyk)
M jak miłość po wakacjach 2016. Jan Wieczorkowski, Joasia (Barbara Kurdej-Szatan), Tomek (Andrzej Młynarczyk) foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/ vod.tvp.pl

Tajemnica Joasi (Barbara Kurdej-Szatan) z "M jak miłość" zniszczy jej związek z Tomkiem (Andrzej Młynarczyk)? W 1234 odcinku "M jak miłość" los sprawi, że Asia pozna przystojnego i intrygującego mężczyznę. Jacek (Jan Wieczorkowski) zrobi na niej oszałamiające wrażenie, choć przez przypadek weźmie go za kelnera. Jakież będzie zdziwienie Joasia gdy na kolacji u Agnieszki (Magdalena Walach) w tajemniczym mężczyźnie rozpozna przyjaciela Tomka. Nie wiedzieć czemu nie przyzna się narzeczonemu, że poznała już Jacka... Zupełnie jakby miała coś do ukrycia.

"M jak miłość" odcinek 1234 po wakacjach 2016 - poniedziałek, 5.09.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Jan Wieczorkowski, który w 1234 odcinku "M jak miłość" po wakacjach 2016, dołączy do obsady serialu sprawi, że serce Joasi zabije mocniej. Czy to możliwe, by miłość Joanny i Tomka była zagrożona? Przecież Asia tak strasznie kocha Chodakowskiego i tak długo walczyła o to, żeby być razem z nim.

Patrz: M jak miłość po wakacjach 2016. Agnieszka zapomni o Tomku, bo zakocha się w kimś innym

Nawet tak wiele uczucie może się wypalić kiedy w grę wchodzi fascynacja kimś innym... Scenarzyści "M jak miłość" zadbają już o to, by Asia i Tomek dostarczyli widzom mnóstwo wrażeń. Zresztą nie tylko oni, bo spore zamieszanie między tą parą wywoła Jacek, dawny przyjaciel Tomka i Agnieszki z czasów liceum w Szczecinie.

Przeznaczenie połączy Joasię i Tomka w 1234 odcinku "M jak miłość". Jeszcze za nim oboje poznają swoją prawdziwą tożsamość spotkają się w nietypowych okolicznościach w centrum Warszawy i od razu między nimi zaiskrzy. Jak podaje "Świat Seriali" Joanna w pierwszej chwili weźmie Jacka za kelnera. Przystojny mężczyzna bardzo ją zaintryguje.

Przeczytaj: M jak miłość po wakacjach 2016. Jacek przyjacielem Tomka i Agnieszki, który zakocha się w Joasi

Tego samego dnia Asia ponownie spotka Jacka, ale tym razem w mieszkaniu Agnieszki na kolacji, którą Olszewska urządzi na część dawnego przyjaciela, który właśnie wrócił z USA. Jakież będzie zdziwinie Joanny gdy Tomek przedstawi jej Jacka, zamożnego biznesmena, którego ona poznała kilka godzin wcześniej. Ani Asia, ani Jacek nie przyznają się Chodakowskiemu, że los już ich ze sobą połączył....

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: