SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Joasia, Tomek i Agnieszka zamieszkają razem w nowym sezonie M jak miłość?

M jak miłość. Joasia, Tomek i Agnieszka zamieszkają razem w nowym sezonie M jak miłość?

21.05.2016, godz. 19:39
M jak miłość. Joasia (Barbara Kurdej-Szatan), Tomek (Andrzej Młynarczyk), Agnieszka (Magdalena Walach), Helenka (Krystian Drescher)
M jak miłość. Joasia (Barbara Kurdej-Szatan), Tomek (Andrzej Młynarczyk), Agnieszka (Magdalena Walach), Helenka (Krystian Drescher) foto:

Aktorzy z "M jak miłość" kręca właśnie nowe odcinki 17 sezonu, które w TVP2 będą emitowane po wakacjach 2016. Fani "M jak miłość" prześcigają się w domysłach jak potoczą się dalej losy miłosnego trójkąta, czyli Joasi (Barbara Kurdej-Szatan), Tomka (Andrzej Młynarczyk) i Agnieszki (Magdalena Walach). Co się wydarzy w "M jak miłość" po wakacjach? Jedno zdjęcie zza kulis serialu, które zamieścił na Facebooku Andrzej Młynarczyk zrodziło podejrzenia, że Agnieszka zamieszka z Joasią i Tomkiem.

"M jak miłość" 17 sezon nowe odcinki po wakacjach 2016 od września w TVP2

Joasia i Tomek z "M jak miłość" nie rozstaną się! Zakochani pogodzą się w 1231 odcinku "M jak miłość", czyli ostatnim tego sezonu (emisja we wtorek, 7.05.2016, o godz. 20.40 w TVP2). Asia wybaczy Tomkowi wszystkie kłamstwa i znów pozwoli mu spać w jej łóżku. Wspólna noc narzeczonych przypieczętuje ich pojednanie.

Patrz: M jak miłość. Helenka w szpitalu. Córka Agnieszki i Tomka będzie chora

Ale co będzie dalej z ich związkiem? Czy w nowym 17 sezonie "M jak miłość" po wakacjach 2016 Joasia i Tomek wezmą ślub? Pewne jest to, że choć Agnieszka postanowi zapomnieć o swojej miłości do Chodakowskiego, to nie zniknie z jego życia. Łączy ich przecież córka Helenka (Ola Trojanowska). Asia zgodzi się, by Tomek był ojcem Helenki, by jego córka była częścią ich rodziny, ale będzie się czuła zagrożona przez Agnieszkę... Czy słusznie?

Jeśli chodzi o tę trójkę bohaterów to w ich wątku może się wydarzyć dosłownie wszystko. Łącznie z tym, że Tomek zda sobie sprawę, że jednak bardziej kocha Agnieszkę od Joasi... Na planie "M jak miłość" trwają właśnie zdjęcia do kolejnego 17 sezonu, a zdjęcie zza kulis serialu, które umieścił na swoim Facebooku Andrzej Młynarczyk wzbudziło niepokój wśród fanów Joanny.

Patrz: M jak miłość. Joasia i Tomek pogodzą się w ostatnim odcinku sezonu

Internauci podejrzewają bowiem, że Agnieszka tak łatwo nie odpuści sobie Tomka i będzie próbowała go zdobyć. Mało tego w komentarzach widzowie prześcigają się w domysłach czy Joasia, Tomek i Agnieszka zamieszakają razem. To mało prawdopodobne, no chyba, że córka Agnieszki będzie wymagała opieki obojga rodziców. A wtedy Olszewska może zająć miejsce u boku Tomka, niczym jego narzeczona Asia.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: