SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość po wakacjach 2016. Joasia rozkocha w sobie Jacka - KULISY M jak miłość

M jak miłość po wakacjach 2016. Joasia rozkocha w sobie Jacka - KULISY M jak miłość

06.09.2016, godz. 21:15
M jak miłość odc. 1237. Joasia (Barbara Kurdej-Szatan)
M jak miłość odc. 1237. Joasia (Barbara Kurdej-Szatan) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Jan Wieczorkowski jako Jacek w "M jak miłość" straci głowę dla Joasi (Barbara Kurdej-Szatan). W 1237 odcinku "M jak miłość" po wakacjach 2016 do Warszawy przyjedzie przyjaciel Tomka (Andrzej Młynarczyk) i Agnieszki (Magdalena Walach) sprzed lat. Los postawi na jego drodze Asię, która od razu rzuci na niego swój czar. Jan Wieczorowski w "Kulisach serialu M jak miłość" przyznał, że uczucie Jacka do Joasi skomplikuje jego relacje z Tomkiem.

"M jak miłość" odcinek 1237 po wakacjach - wtorek, 13.09.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Jan Wieczorkowski w roli Jacka zadebiutuje w 1237 odcinku "M jak miłość"! Zanim spotka się z Tomkiem i Agnieszką w jednej z warszawskich kawiarni pozna Joasię. Śliczna blondynka spodoba mu się od pierwszego wejrzenia. Wieczorem, na kolacji u Olszewskiej, dowie się, że Joanna jest narzeczoną Tomka.

Patrz: M jak miłość po wakacjach 2016. Joasia i Agnieszka będą miały swój sekret

- Jacek jest przyjacielem Tomka sprzed wielu lat. Wychowywali się razem. Taka przyjaźń z podwórka, która trwa do dzisiaj z długą przerwą. Jacek był nieobecny w kraju. W końcu jednak się spotykają... - zdradził Jan Wieczorkowski w "Kulisach serialu M jak miłość"

Na sympatię i zaufanie Joasi będzie musiał jednak trochę zaczekać. A jakie wrażenie zrobi na nim ona? - Joanna od razu go zauroczy, więc to jest jego główny problem - lojalność wobec Tomka czy siła uczucia zauroczenia.

Przeczytaj: M jak miłość po wakacjach 2016. Ślub Joasi i Tomka zagrożony, ale nie przez Jacka!

Z kolei Barbara Kurdej-Szatan w programie "Pytanie na śniadanie" ujawniła, że Jacek pojawi się w życiu Joasi akurat w momencie gdy Tomek zacznie więcej czasu poświęcać Agnieszce i ich córce Helence (Ola Trojanowska). Nieco osamotniona Joanna, która zmagać się będzie z różnymi kłopotami dostanie więcej wsparcia od Jacka niż od swojego przyszłego męża.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: