SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość po wakacjach 2016. Joasia i Tomek wezmą ślub! Andrzej Młynarczyk też się ożeni

M jak miłość po wakacjach 2016. Joasia i Tomek wezmą ślub! Andrzej Młynarczyk też się ożeni

30.06.2016, godz. 07:40
Andrzej Młynarczyk i jego narzeczona Eliza Ziemińska
Andrzej Młynarczyk i jego narzeczona Eliza Ziemińska foto: AKPA

Andrzej Młynarczyk i jego serialowy bohater Tomek z "M jak miłość" tuż przed ślubem. Tomek Chodakowski wkrótce ożeni się z Joasią (Barbara Kurdej-Szatan), a Andrzej Młynarczyk lada moment zostanie mężem Elizy Ziemińskiej, której oświadczył się pół roku temu! W jego prywatnym i zawodowym życiu wiele się dzieje, ale wszystko wskazuje na to, że aktor z "M jak miłość" będzie szczęśliwym mężem - zarówno w realu jak i w nowym sezonie serialu.

Tomek Chodakowski i Joanna Tarnowska są zaręczeni, a fani "M jak miłość" już odliczają dni do ich ślubu. W "M jak miłość" po wakacjach 2016 zakochani spotkają się przed ołtarzem, choć jeszcze nie wiadomo w którym odcinku. Prywatnie policjant z "M jak miłość" także szykuje się do ślubu z wybranką swojego życia - i tu podobnie jak w serialu - wszystko owiane jest tajemnicą.

Patrz: M jak miłość po wakacjach 2016. Jan Wieczorkowski uwiedzie Joasię przed jej ślubem z Tomkiem

Andrzej Młynarczyk nie ma w zwyczaju opowiadać o swoim życiu prywatnym i związku w wywiadach, ale jakiś czas temu w programie "Pytanie na śniadanie" zrobił wyjątek. To właśnie tam ujawnił, że jest zaręczony i szykuje się do ślubu. Oświadczył się Elizie w kościele.

- Poznaliśmy się w kościele. Całą historię opowiem kiedy indziej. Ale wiedziałem, że to będzie to samo miejsce. To było tuż przed Bożym Narodzeniem - powiedział serialowy Tomek z "M jak miłość" zapewniając, że to była miłość od pierwszego wejrzenia.

Przeczytaj: M jak miłość po wakacjach 2016. Jan Wieczorkowski w M jak miłość przyjacielem Agnieszki i Tomka z liceum

Andrzej Młynarczyk i Eliza Ziemińska dopinają szczegóły ceremonii ślubnej. Nie wiadomo jednak czy narzeczeni złożą przysięgę małżeńską w którymś z kościołów w Warszawie, czy może w Krakowie, skąd pochodzi aktor. Termin wydarzenia także jest tajemnicą. Aktor nie chce publicznie ujawniać daty swojego ślubu. Plotkuje się, że zakochani staną na ślubnym kobiercu latem, lub równo rok po zaręczynach w czasie Bożego Narodzenia.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Adrian Nychnerewicz
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: