SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość po wakacjach 2016. Grill u Kingi i Piotrka z Olgą. Tak Zduńscy pieką kiełbaski

M jak miłość po wakacjach 2016. Grill u Kingi i Piotrka z Olgą. Tak Zduńscy pieką kiełbaski

25.06.2016, godz. 20:52
M jak miłość po wakacjach 2016. Olga (Katarzyna Grabowska), Kinga (Katarzyna Cichopek), Piotrek (Marcin Mroczek)
M jak miłość po wakacjach 2016. Olga (Katarzyna Grabowska), Kinga (Katarzyna Cichopek), Piotrek (Marcin Mroczek) foto:

Gwiazdy "M jak miłość" na razie muszą zapomnieć o wakacjach! Przez całe lato trwają bowiem zdjęcia do nowych odcinków 17 sezonu "M jak miłość", które w TVP2 pojawią się już pod koniec sierpnia. Praca na planie serialu nie zawsze jest jednak harówką. Ostatnio Katarzyna Cichopek, Marcin Mroczek i Katarzyna Grabowska nagrywali sceny grilla u Zduńskich na Deszczowej. I przy okazji pochwalili się w internecie zdjęciem, na którym dumnie pozują z kiełbaskami.

"M jak miłość" po wakacjach 2016 nowy 17 sezon od poniedziałku, 29.08.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Fani "M jak miłość" w napięciu oczekują na ciąg dalszy perypetii rodziny Mostowiaków, ale przerwa wakacyjna od serialu dopiero się zaczęła, więc minie jeszcze sporo czasu nim nowe odcinki pojawią się na antenie Dwójki. Aktorzy z "M jak miłość" doskonale wiedzą jak widzowie uwielbiają zdjęcie zza kulis i doniesienia z planu produkcji. Dlatego kręcąc premierowe odcinki pamiętają także o internautach, którym pokazują to, czego w kamerze nie widać.

Patrz: M jak miłość po wakacjach 2016. Kinga i Piotrek przetrwają intrygi Olgi. Nie będzie rozstania Zduńskich!

Marcin Mroczek jest jedną z tych gwiazd "M jak miłość", która chętnie wrzuca na portale społecznościowe fotki prawie za każdym razem gdy wciela się w postać Piotrka Zduńskiego. Oczywiście nie ujawnia sekretów fabuły nowego 17 sezonu "M jak miłość", ale dba o to, by skutecznie budować napięcie.

Tak też było kiedy razem z Kasią Cichopek i Katarzyną Grabowską kręcił ostatnio sceny z grilla na podwórku u Kingi i Piotrka Zduńskich. Aktor i jego koleżanki wykorzystali małą przerwę między ujęciami, by pokazać internautom, że praca na planie "M jak miłość" wiażę się też z rozrywką. Bo impreza u Zduńskich to dla aktorów okazja, by zjeść coś dobrego i spędzić czas na świeżym powietrzu. No i oczywiście pochwalić się zdjęciem zza kulis serialu z kiełbaskami na pierwszym planie.

Przeczytaj: M jak miłość po wakacjach 2016. Kisielowa przepowiada rozstanie Natalki i Franka

Zapewne wielu widzów "M jak miłość" w tym momencie zastanawia się co serialowa Olga Górecka robi na grillu u Kingi i Piotrka. Marcin Mroczek nie zdradza żadnych szczegółów, ale sądząc po tym do czego jest zdolna zakochana w Zduńskim nastolatka, to Olga będzie chciała wykorzystać tę okazję, by się do niego zbliżyć.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: