SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość po wakacjach 2016. Franek rzuci Natalkę dla Justyny?

M jak miłość po wakacjach 2016. Franek rzuci Natalkę dla Justyny?

19.06.2016, godz. 17:15
M jak miłość po wakacjach 2016, Justyna (Olga Kalicka)
M jak miłość po wakacjach 2016, Justyna (Olga Kalicka) foto:

Justyna (Olga Kalicka) odzyska Franka (Piotr Nerlewski)? W nowych odcinkach "M jak miłość" po wakacjach 2016 Zarzycki zacznie się dziwnie zachowywać. Niby nie zależy mu na byłej narzeczonej, ale Natalka (Marcjanna Lelek) przestanie już być najważniejsza. W 1232 odcinku "M jak miłość" leśniczy nie będzie chciał zamieszkać z ukochaną Mostowiakówną, choć do tej pory pewnie tylko o tym marzył!

"M jak miłość" po wakacjach 2016 nowy 17 sezon od poniedziałku, 29.08.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Niedawno w "M jak miłość" pojawiła się Justyna. Nowa bohaterka, w którą wciela się Olga Kalicka jest byłą narzeczoną Franka. Co gorsze, dziewczyna będzie próbowała odzyskać leśniczego!

Zobacz: M jak miłość po wakacjach 2016. Natalka zostanie policjantką i zaprowadzi porządek w Grabinie

To było do przewidzenia. Gdy tylko Justyna powiedziała, że zostaje w Grabinie, Natalka zaczęła poważnie martwić się o swój związek. Leśniczy ma miękkie serce i łatwo ulegnie swojej  byłej. Co wydarzy się w "M jak miłość" po wakacjach 2016?

W nowym 17 sezonie "M jak miłość" Justyna będzie sprawdzać się w miejscowej szkole w Lipnicy, gdzie dostanie posadę nauczycielki matematyki. Chcąc nie chcąc, dziewczyna będzie często widywać Zarzyckiego i jego nową wybrankę, której będzie działać na nerwy posyłając Frankowi czułe spojrzenia.

Przeczytaj: M jak miłość po wakacjach 2016. Matka Franka w szpitalu. Zarzycka umrze na toczeń?

- Mogę zdradzić, że Justyna będzie żałować tego co zrobiła i będzie próbowała naprawić swój błąd. Miejmy nadzieję, że nie zagrozi szczęściu Franka i Natalki - powiedział Piotr Nerlewski w "Kulisach serialu M jak miłość".

W "M jak miłość" po wakacjach 2016 Teresa (Jowita Budnik) zaproponuje, by Natalka (Marcjanna Lelek) i Hania (Maja Marczak) przeprowadziły się do leśniczówki. W 1232 odcinku "M jak miłość" Zarzycki nie będzie zachwycony pomysłem matki. Choć kocha Natalkę, nie chce z nią mieszkać! To wyznanie zaszokuje widzów. Czy to znaczy, że Justyna (Olga Kalicka) ma jeszcze szanse skraść serce Franka?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: