SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość po wakacjach 2016. Ewa zostawi Marka dla Krzysztofa Szeflera?

M jak miłość po wakacjach 2016. Ewa zostawi Marka dla Krzysztofa Szeflera?

20.07.2016, godz. 14:15
M jak miłość po wakacjach 2016, Krzysztof Szefler (Karol Pocheć), Ewa (Dominika Kluźniak)
M jak miłość po wakacjach 2016, Krzysztof Szefler (Karol Pocheć), Ewa (Dominika Kluźniak) foto:

Krzysztof Szefler (Karol Pocheć) odbije Markowi (Kacper Kuszewski) Ewę (Dominika Kluźniak)? W "M jak miłość" po wakacjach 2016 były mąż Ewy pojawi się w Grabinie i ku niezadowoleniu Marka zacznie się angażować w rodzinne życie, z którego zrezygnował kilkanaście lat temu zostawiając ówczesną żonę samą z Antkiem (Jakub Jankiewicz). Czy w nowych odcinkach "M jak miłość" jesienią 2016 Ewa znów poczuje coś do mężczyzny, którego kochała przed laty?

"M jak miłość" odcinek 1233 po wakacjach 2016 - wtorek, 30.08.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Dramat Marka w nowym sezonie "M jak miłość". Mostowiak będzie miał rywala! Już w 1233 odcinku "M jak miłość" po wakacjach 2016 do Grabiny przyjedzie były mąż Ewy - Krzysztof Szefler...

Patrz: M jak miłość po wakacjach 2016. Pierwsze spotkanie Antka z biologicznym ojcem Krzysztofem Szeflerem

Mężczyzna niespodziewanie zaczepi Ewę przed uczelnią w Warszawie i wyzna, że wrócił do Polski na stałe, bo jego kontrakt za granicą dobiegł końca. Powie też, że przyjechał w odpowiedzi na jej wiadomość. Ewa od razu zorientuje się, że to jej syn skradł jej dostęp do skrzynki i napisał do biologicznego ojca w jej imieniu.

Krzysztof postanowi spotkać się z Antkiem, ale Ewa będzie zmieszana. W końcu po konsultacji z Markiem zgodzi się, by Krzysztof odwiedził syna w Grabinie. Mostowiak jednak szybko pożałuje, że się na to zgodził.

Przeczytaj: M jak miłość po wakacjach 2016. Dramat Franka. Wstrząsająca diagnoza lekarza

Wygląda na to, że Szefler będzie próbował odzyskać utraconą przed laty rodzinę. - W życiu Ewy pojawi się Krzysztof. Problem z tym będzie miał nie tylko Antek, ale i Marek. Mam nadzieję, że wybrniemy z tych przejściowych kłopotów razem. Ewa czuje się zaskoczona. Spokój domowy wymyka się z rąk. Nie wiadomo jak to się skończy - powiedziała Dominika Kluźniak w kulisach serialu "M jak miłość".

Czy producenci serialu wykorzystają fakt, że Dominika Kluźniak i Karol Pocheć, który wcieli się w rolę Krzysztofa są małżeństwem? Jeśli tak, to Marka czeka bolesne rozstanie z ukochaną żoną!

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: