SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość po wakacjach 2016. Dziadek Basi umrze?! Dramat w rodzinie Zduńskich

M jak miłość po wakacjach 2016. Dziadek Basi umrze?! Dramat w rodzinie Zduńskich

08.06.2016, godz. 14:15
M jak miłość odc. 1232. Basia (Gabriela Raczyńska), Stefan (Zbigniew Waleryś)
M jak miłość odc. 1232. Basia (Gabriela Raczyńska), Stefan (Zbigniew Waleryś) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Śmierć w nowych odcinkach "M jak miłość" po wakacjach 2016? W 1232 odcinku "M jak miłość" Stefan (Zbigniew Waleryś) trafi do szpitala ze złamaną nogą, ale sprawa znacznie się skomplikuje. Po zabiegu dojdzie do nieoczekiwanych powikłań, a Ala (Olga Frycz) obierze niepokojący telefon od lekarza. Basia (Gabriela Raczyńska) będzie załamana. Dziadek jest jej bardzo bliski i to właśnie on najsilniej wspierał jej muzyczną pasję.

"M jak miłość" po wakacjach 2016 nowy 17 sezon od poniedziałku, 29.08.2016 w TVP2

W "M jak miłość" po wakacjach 2016 Basia przeżyje dramat. Dziewczynka stawi się na pianistycznym konkursie, do którego długo trenowała. Niestety tuż przed pokazem okaże się, że jej dziadek ma poważne kłopoty.

Zobacz: M jak miłość. Kiedy ostatni odcinek M jak miłość przed wakacjami 2016? Koniec M jak miłość we wtorek, 7.06.2016

Gdy w 1232 odcinku "M jak miłość" Basia dowie się, że Stefan trafił do szpitala z powodu złamanego śródstopia i nie zobaczy jej wykonu, postanowi wycofać się z konkursu.

- Kochanie, bądź dzielna i pamiętaj, że trzymam za ciebie kciuki - dziadek będzie nalegać, żeby Basia wystartowała w konkursie młodych muzyków.

Przeczytaj: M jak miłość po wakacjach 2016. Magda i Olek wyjadą z synem Maćkiem do Grabiny

Gdy dziewczynka będzie na scenie, Ala odbierze ze szpitala niepokojący telefon. Podczas operacji doszło do poważnych komplikacji. Złamane śródstopie nie będzie teraz największym problemem Stefana. Co się stało? Przekonamy się w "M jak miłość" po wakacjach 2016. Możliwe, że mężczyzna po prostu nie wybudzi się ze śpiączki. Basia by tego nie zniosła...

Czy w w nowych odcinkach "M jak miłość" spełnią się nasze najgorsze przypuszczenia, a Zbigniew Waleryś odejdzie z serialu na zawsze?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: