SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość po wakacjach 2016. Choroba Helenki zbliży Tomka do Agnieszki. Joasia będzie cierpieć

M jak miłość po wakacjach 2016. Choroba Helenki zbliży Tomka do Agnieszki. Joasia będzie cierpieć

11.06.2016, godz. 19:00
M jak miłość odc. 1242.Tomek (Andrzej Młynarczyk), Agnieszka (Magdalena Walach), Helenka (Ola Trojanowska)
M jak miłość odc. 1242.Tomek (Andrzej Młynarczyk), Agnieszka (Magdalena Walach), Helenka (Ola Trojanowska) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Finał "M jak miłość" po wakacjach 2016 przyniósł szczęśliwe zakończenie historii Joasi (Barbara Kurdej-Szatan) i Tomka (Andrzej Młynarczyk). Czy w nowych odcinkach 17 sezonu "M jak miłość" jesienią ich miłość przetrwa? Asi trudno będzie pogodzić się z tym, że ich życiu stale obecna jest Agnieszka (Magdalena Walach) ze swoją córką. A po tym jak Helenka (Ola Trojanowska) trafi do szpitala, Tomek zbliży się do Agnieszki jeszcze bardziej.

"M jak miłość" po wakacjach 2016 nowy 17 sezon od poniedziałku, 29.08.2016 w TVP2

W kolejnym sezonie "M jak miłość" po wakacjach 2016 Joasię, Tomka i Agnieszkę nie ominą dramatyczne momenty. Jednym z nich będzie choroba Helenki. Córka Agnieszki i Tomka trafi do szpitala w nowych odcinkach "M jak miłość", ale na razie jeszcze nie wiadomo co się z nią stanie i na co będzie chorować.

Patrz: M jak miłość po wakacjach 2016. Joasia zdradzi Tomka? Jan Wieczorkowski będzie kochankiem Asi?

Jedno jest pewne - ta tragedia sprawi, że byli kochankowie poczują, że muszą być blisko siebie, bo tylko w ten sposób są w stanie przeżyć ciężką próbą na jaką wystawił ich los. A co z Joasią? Oczywiście jak zwykle okaże Tomkowi mnóstwo zrozumienia i będzie go wspierać cały sercem. Co jednak nie zmienia faktu, że nie przyjdzie jej to łatwo, bo znów poczuje się zagrożona przez Agnieszkę.

Barbara Kurdej-Szatan w "Kulisach serialu M jak miłość" przyznała, że sama nie wie, czy związek Joasi i Tomka doczeka się szczęśliwego finału w dniu ich ślubu. Scenarzyści serialu nie pozwolą bowiem tak szybko powiedzieć im "tak" przed ołtarzem. A pobyt Helenki w szpitalu uświadomi Asi kolejny raz, że już do końca życia będzie musiała dzielić się Tomkiem z Agnieszką.

Przeczytaj: M jak miłość po wakacjach 2016. Marek przeżyje dramat przez byłego męża Ewy

- Czy Joasi uda się zaakceptować fakt, że Agnieszka i Tomek już zawsze będą ze sobą związani? Pewnie najłatwiej byłoby uciec, ale Joasia daje Tomkowi drugą szansę, ale czy on ją dobrze wykorzysta? - przyznała tajemniczo aktorka z "M jak miłość".

Jej słowa mogą wskazywać na to, że Chodakowski znów zrobi coś, czym narazi się na utratę zaufania ukochanej. Poza tym w życiu Joasi pojawi się tajemniczy mężczyzna, którego zagra Jan Wieczorkowski. A wraz z nim nowe uczucie...

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Zobacz ZWIASTUN nowego 17 sezonu "M jak miłość" >>>


Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: