SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość po wakacjach 2016. Awantura u Mostowiaków! Matka Darka przypomni sobie u Hani

M jak miłość po wakacjach 2016. Awantura u Mostowiaków! Matka Darka przypomni sobie u Hani

20.08.2016, godz. 20:36
M jak miłość odc. 1232 Katarzyna Maj (Grażyna Strachota), Natalka (Marcjanna Lelek)
M jak miłość odc. 1232 Katarzyna Maj (Grażyna Strachota), Natalka (Marcjanna Lelek) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Trzęsienie ziemi w serialowej Grabinie w "M jak miłość"! Nagły przyjazd matki Darka (Marcel Sabat), czyli niedoszłej teściowej Natalki (Marcjanna Lelek) wprawi całą rodzinę Mostowiaków w osłupienie. W 1232 odcinku "M jak miłość" po wakacjach 2016 Katarzyna Maj (Grażyna Strachota) zjawi się na wsi, bo przypomni sobie o małej Hani (Maja Marczak). Spróbuje nawet zmusić Natalię, by pokazał jej wnuczkę. Gdy Mostowiaczka zaprotestuje dojdzie do awantury, w którą wmiesza się także Teresa Zarzycka (Jowita Budnik), matka Franka (Piotr Nerlewski).

"M jak miłość" odcinek 1232 po wakacjach 2016 - poniedziałek, 29.08.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Natalka Mostowiak z "M jak miłość" niezbyt długo cieszyła się myślą, że raz na zawsze pozbyła się Darka i jego przebiegłej mamusi! Po tym jak Franek wyrzucił ojca Hani z Grabiny wydawało się, że Majowie już nigdy więcej nie pojawiają się u Mostowiaków. Nic bardziej mylnego! Taka kobieta jak Katarzyna Maj przecież nigdy nie odpuszcza.

Patrz: M jak miłość po wakacjach 2016. Natalka i Franek zamieszkają razem w leśniczówce

W 1232 odcinku "M jak miłość" po wakacjach 2016 niedoszła teściowa Natalki znów pojawi się w Grabinie. Matka Darka przyjedzie bez zapowiedzi i spróbuje zmusić Natalię, by pozwoliła jej zobaczyć się z wnuczką. - Bardzo się za nią stęskniłam. Mam dla niej prezent i jeśli można, chciałabym go wręczyć osobiście! Bardzo mi na tym zależy… - Katarzyna Maj jak zwykle perfekcyjnie odegra rolę kochającej babci.

Ale Natalka nie da się nabrać. Grzecznie, aczokolowiek dobitnie wyprosi Majową za drzwi. - Przykro mi, ale to nie jest najlepszy moment. Mała właśnie zasnęła - wyjaśni. Matka Darka nie da się jednak tak szybko wyprosić.
- Jest jeszcze dość wcześnie! - zauważy podejrzewając, że Natalka celowo zabrania jej kontaktów z Hanią.

Przeczytaj: M jak miłość po wakacjach 2016. Justyna zaprzyjaźni się z Natalką, żeby odbić jej Franka

I wtedy do rozmowy włączy się Teresa Zarzycka, która będzie gościem na kolacji u Mostowiaków i stanie w obronie ukochanej syna. - Nie dopuszcza pani Natalki do głosu. A ona chce pani powiedzieć, że mała jest przeziębiona i że nie chce jej budzić! To chyba dość oczywiste, nieprawdaż? - odpowie matka Darka czym wzbudzi złość Majowej. - Przepraszam bardzo, a kim pani jest?
- A jakie to ma znaczenie? - Zarzycka nie da się sprowokować przeciwnicze.

Chwilę później matka Darka odjedzie z trudem panując nad złością. Mostowiakowie od razu odzyskają dobry humor! - Proszę bardzo i stęskniona babcia uciekła, gdzie pieprz rośnie! Może wypijemy kieliszeczek nalewki, żeby uczcić to poskromienie złośnicy? - zauważy z uśmiechem Lucjan (Witold Pyrkosz).

Tymczasem Franek zdobędzie się w końcu na odwagę i zaproponuje Natalii, by się do niego wprowadziła, oczywiście razem z córką. - Wiesz, czego najbardziej nie lubię? Tego, że codziennie wieczorem musimy się żegnać… Co powiesz na to, żebyśmy razem zamieszkali? Ty, ja i Hania? - jaką usłyszy odpowiedź chłopak Natalki?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: