SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość po wakacjach 2016. Artur Rogowski obwinia się o tragedię Marysi

M jak miłość po wakacjach 2016. Artur Rogowski obwinia się o tragedię Marysi

10.08.2016, godz. 11:30
M jak miłość odcinek 1225. Marysia (Małgorzata Pieńkowska), Artur Rogowski (Robert Moskwa)
M jak miłość odcinek 1225. Marysia (Małgorzata Pieńkowska), Artur Rogowski (Robert Moskwa) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Artur (Robert Moskwa) nigdy sobie nie wybaczy, że zdradził Marysię (Małgorzata Pieńkowska) z Teresą (Dominika Łakomska). W 1232 odcinku "M jak miłość" w mieszkaniu Marysi zjawi się policja, żeby przeszukać rzeczy aresztowanego Roberta (Zbigniew Stryj). Rogowska w panice zadzwoni do byłego męża, a on dopiero wtedy zda sobie sprawę, że to on jest wszystkiemu winien. Co wydarzy się w nowych odcinkach "M jak miłość" po wakacjach 2016?

"M jak miłość" odcinek 1232 po wakacjach 2016 - poniedziałek, 29.08.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Marysia Rogowska zaczęła nowe życie u boku Roberta Bilskiego, po tym, jak Artur zdradził ją z Teresą. Rogowską kosztowało to wiele nerwów, ale w końcu stanęła na nogi. Teraz jej świat znów legnie w gruzach. Po aresztowaniu Roberta w "M jak miłość" Marysia zacznie panikować.

Zobacz: M jak miłość po wakacjach 2016. Bilski w więzieniu. Marysia dowie się, że Robert jest gangsterem z mafii

W 1232 odcinku "M jak miłość" do drzwi mieszkania Marysi zapukają funkcjonariusze z nakazem rewizji. Mężczyźni przeszukają każdy kąt i każdą szufladę zostawiając włąścicielkę lokalu z wielkim bałaganem. Zapłakana Rogowska zadzwoni do byłego męża, który szybko zjawi się na miejscu.

-Tak mi przykro - zacznie Artur - Tym bardziej, że to w dużej mierze moja wina - powie Rogowski, ale Marysia nic z tego nie zrozumie.

-Gdybym cię nie zostawił, nie byłoby tego wszystkiego, a ty i Basia nie byłybyście narażone na takie przeżycia - wytłumaczy Artur.

Przeczytaj: M jak miłość po wakacjach 2016. Przeszukanie w domu Marysi. Policja wtargnie, by znaleźć dowody na przestępczą działalność Roberta

Po szczerym wyznaniu, Artur poprosi byłą żonę, żeby razem z córką przeniosły się do niego, lub poprosiły o nocleg Martę (Dominika Ostałowska) lub Piotrka (Marcin Mroczek) - Tu na pewno nie możecie zostać - wykrztusi z siebie Rogowski. Czy Marysia przeprowadzi się do Artura? Bilski by się zdenerwował!

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Adrian Nychnerewicz
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: