SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość po wakacjach 2016. Artur nie zrezygnuje z walki o Izę Lewińską

M jak miłość po wakacjach 2016. Artur nie zrezygnuje z walki o Izę Lewińską

26.06.2016, godz. 17:00
M jak miłość odc. 1220. Iza (Adriana Kalska), Artur (Tomasz Ciachorowski), Marcin (Mikołaj Roznerski)
M jak miłość odc. 1220. Iza (Adriana Kalska), Artur (Tomasz Ciachorowski), Marcin (Mikołaj Roznerski) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Czy w nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach 2016 Iza (Adriana Kalska) i Marcin (Mikołaj Roznerski) przetrwają i będą wciąż razem tak szczęśliwi jak dotychczas? Na pewno nie pozwoli na to Artur (Tomasz Ciachorowski), były chłopak Izy, który znów pojawi się w jej życiu. Nie tak dawno Artur poprzysiągł Marcinowi zemstę za to, że odebrał mu Izę, chciał nawet go zabić. W nowych odcinkach "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej rywal Chodakowskiego znów zrobi się niebezpieczny.

"M jak miłość" po wakacjach 2016 nowe odcinki od poniedziałku, 29.08.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Tomasz Ciachorowski ostatnio znów pojawił się na planie "M jak miłość", a to może oznaczać tylko jedno - Artur kolejny raz będzie próbował zrujnować związek Izy i Marcina! Czy tym razem mu się uda? Wydaje się, że miłość łącząca tę dwójkę bohaterów jest zbyt silna, by ktoś mógł ją zniszczyć, ale po Arturze można się przecież wszystkiego spodziewać.

Patrz: M jak miłość po wakacjach 2016. Marcin zdradzi Izę z baletnicą Naomi?

Przecież kiedy Iza zaginęła i przez kilka dni nie było wiadomo co się z nią dzieje pijany Artur przysiągł sobie, że kiedyś zabije Marcina. Podczas kolejnej konfrontacji z Chodakowskim, w 1220 odcinku "M jak miłość", omal nie doszło do bójki. Szarpiących się mężczyzn rozdzieliła Iza. Artur wycofał się z walki o Izę, ale jednocześnie zapowiedział, że na tym jeszcze nie koniec, że dla dziewczyny wrócił na stałe z Anglii do Warszawy i będzie w pobliżu gdyby go potrzebowała.

Zobacz: M jak miłość po wakacjach 2016. Marcin Chodakowski w więzieniu. Mikołaj Roznerski publikuje zdjęcie za kratkami

Ze zdjęć i filmów, które Tomasz Ciachorowski umieszcza na swoich profilach na Facebooku i Instagramie wynika, że jego bohater znów zacznie mieszać w "M jak miłość". Pytanie tylko jak daleko się posunie, by odzyskać Izę i pozbyć się Marcina? To na razie tajemnica scenarzystów serialu, lecz widzowie muszą się spodziewać kolejnych konfrontacji obecnego i byłego ukochanego Izy.

Nie tylko Marcin będzie musiał się zmierzyć z przeszłością swojej dziewczyny. Także Iza poczuje ukłucie zazdrości gdy obok Chodakowskiego zacznie się kręcić baletnica Naomi Koszycka (Mayu Gralińska-Sakai), dziewczyna, której Marcin oddał szpik.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: