SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość po wakacjach 2016. Antek nie chce znać swojego biologicznego ojca

M jak miłość po wakacjach 2016. Antek nie chce znać swojego biologicznego ojca

11.08.2016, godz. 08:00
M jak miłość po wakacjach 2016, Krzysztof Szefler (Karol Pocheć), Ewa (Dominika Kluźniak)
M jak miłość po wakacjach 2016, Krzysztof Szefler (Karol Pocheć), Ewa (Dominika Kluźniak) foto:

W "M jak miłość" po wakacjach 2016 Ewa (Dominika Kluźniak) dowie się, że Antek (Jakub Jankiewicz) próbował odnaleźć swojego biologicznego ojca. Gdy w 1233 odcinku "M jak miłość" Krzysztof Szefler (Karol Pocheć) zjawi się w Warszawie, żona Mostowiaka (Kacper Kuszewski) będzie poważnie zaniepokojona. Nastolatek powie, że szukał ojca, bo coś mu odbiło - nie przyzna, że od dawna marzył tylko o tym, żeby go poznać!

"M jak miłość" odcinek 1233 po wakacjach 2016 - wtorek, 30.08.2016, o godz. 20.40 w TVP2

W "M jak miłość" po wakacjach 2016 życie Mostowiaków wywróci się do góry nogami. Wszystko za sprawą Krzysztofa Szeflera i jego niespodziewanego powrotu do Polski. Ewa będzie w szoku, gdy dowie się, że jej były mąż odnalazł ją, bo Antek próbował się z nim skontaktować.

Zobacz: M jak miłość po wakacjach 2016. Powrót byłego męża Ewy! Antek pozna swojego biologicznego ojca

Wiosną w "M jak miłość" Antek odnalazł kontakt do dojca i próbował się z nim umówić, ale akurat nie było go w Polsce. Teraz mężczyzna chce to naprawić i pokazać nastolatkowi, że jemu także zależy na spotkaniu.

W 1233 odcinku "M jak miłość" Szefler spotka się z Ewą i o wszystkim jej powie, a ona postanowi wyjaśnić sobie sprawę z synem - Nie jestem na ciebie zła, ale chcę zrozumieć, czemu nagle zacząłeś szukać z nim kontaktu - zapyta zaniepokojona Ewa. Chłopak jednak nie powie prawdy i wyzna, że coś mu odbiło...

Przeczytaj: M jak miłość po wakacjach 2016. Marek przeżyje dramat przez byłego męża Ewy

Prawda jest jednak taka, że po wielkiej awanturze z Markiem, Antek tylko marzył o tym, by spotkać swojego biologicznego ojca. Jak będzie wyglądało ich pierwsze spotkanie? Czy nastolatek pokocha mężczyznę, którego nie widział całe życie? Ewa zwyczajnie boi się, że Krzysztof znów ich zrani...

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: