SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość po wakacjach 2016. Anna zniknie z M jak miłość przez ciążę Tamary Arciuch?

M jak miłość po wakacjach 2016. Anna zniknie z M jak miłość przez ciążę Tamary Arciuch?

08.07.2016, godz. 12:15
M jak miłość odcinek 1191. Adam Werner (Jacek Kopczyński), Anna (Tamara Arciuch)
M jak miłość odcinek 1191. Adam Werner (Jacek Kopczyński), Anna (Tamara Arciuch) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Tamara Arciuch wkrótce zostanie mamą po raz trzeci, a co będzie z jej rolą w "M jak miłość"? Aktorka, która do tej pory była bardzo zapracowana, teraz z pewnością będzie chciała pójść na urlop macierzyński. Dla fanów Anny z "M jak miłość" mamy jednak dobrą wiadomość. Tamara Arciuch nie zamierza rezygnować z pracy. Choć losy jej bohaterki są jeszcze tajemnicą wiadomo, że Anna Gruszyńska nie umrze i nie odejdzie z serialu TVP2.

Tamara Arciuch kwitnie w ciąży! Choć aktorka nie potwierdziła oficjalnie doniesień o nowym członku rodziny, fani masowo gratulują jej ciążowego brzuszka, którym chwali się w sieci. Jeśli wierzyć plotkom, aktorka zostanie mamą po raz trzeci już w październiku. A co będzie z jej rolą w "M jak miłość"?

Zobacz: M jak miłość. Tamara Arciuch pierwszy raz pokazała ciążowy brzuszek - WIDEO

Serialowa Anna Gruszyńska z "M jak miłość" wbrew przypuszczeniom internautów nie zniknie z ekranu. Możliwe nawet, że właścicielka pensjonatu zdecyduje się na dziecko z Adamem (Jacek Kopczyński) i będzie mogła grać ze swoimi ciążowymi krągłościami.

Jeśli jednak producenci nie zdecydują się na taki obrót wydarzeń, serialową Annę czeka wiele zmian. Dlaczego? Za jakiś czas ciężko będzie ukryć krągłości aktorki, więc jej bohaterka gdzieś wyjedzie lub w najgorszym przypadku trafi do szpitala - pod kołdrą w szpitalnym łóżku łatwo będzie zamaskować brzuszek.

Przeczytaj: M jak miłość. Tamara Arciuch w ciąży! Anna z M jak miłość też będzie miała dziecko z Wernerem?

Fani Tamary Arciuch mogą być spokojni. Aktorka spełnia swoje marzenie o kolejnym członku rodziny, ale to nie znaczy, że zrezygnuje z pracy. Jesienią 2016 zobaczymy ją w "M jak miłość", "Drugiej szansie" i w "Ojcu Mateuszu".

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: