SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Andrzejek w szpitalu. Niepokojące zdjęcie Tomasza Oświecińskiego z planu

M jak miłość. Andrzejek w szpitalu. Niepokojące zdjęcie Tomasza Oświecińskiego z planu

09.06.2016, godz. 13:30
M jak miłość odc. 1227 Andrzejek (Tomasz Oświeciński)
M jak miłość odc. 1227 Andrzejek (Tomasz Oświeciński) foto:

Zapowiedź kolejnego dramatu w "M jak miłość" po wakacjach 2016. Tym razem czarna wyobraźnia scenarzystów dopadnie Andrzejka (Tomasz Oświeciński). Aktor pokazał zdjęcie z planu "M jak miłość", które wyraźnie wskazuje na to, że jego bohater nie będzie w najlepszej kondycji. W nowym sezonie "M jak miłość" Andrzejek trafi do szpitala, a ukochana Marzenka (Olga Szomańska) nie opuści go nawet na krok. Co się stanie Andrzejkowi?

"M jak miłość" po wakacjach 2016 nowy sezon od poniedziałku, 29.08.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Tomasz Oświeciński opublikował właśnie na Facebooku niepokojące zdjęcie z planu "M jak miłość". Choć fanów teraz czeka wakacyjna przerwa w emisji serialu, to aktorzy nie zwalniają tempa. Prace nad nowymi odcinkami trwają w najlepsze, a w nich będzie się działo!

Zobacz: M jak miłość po wakacjach 2016. Ślub Joasi i Tomka. Jan Wieczorkowski w M jak miłość świadkiem na ślubie

W "M jak miłość" po wakacjach 2016 Andrzejek trafi do szpitala! Co mu się stanie? Jego obrażenia wyglądają jak skutek ostrej bijatyki. Zabandażowana głowa i rany na łuku brwiowym to dowód na to, że siłacz trafił na odważnego przeciwnika. W siedlisku Anny w Grabinie czy w klubie w Warszawie, gdzie Andrzejek dorabia jako bramkarz?

Na zdjęciu Tomasza Oświecińskiego sprawa wygląda dość poważnie. Fotka zza kulis "M jak miłość" może jednak wprowadzić w błąd. Co jeśli Andrzejek będzie miał poważne kłopoty zdrowotne? Marzenka z niepokojem będzie czuwać przy szpitalnym łóżku ukochanego...

Przeczytaj: M jak miłość po wakacjach 2016. Piotrek zdradzi Kingę z Olgą

W życiu zakochanych z siedliska w Grabinie najwyraźniej będzie się wiele działo, ale szczegóły poznamy dopiero w sierpniu 2016, gdy ruszy nowy 17 sezon "M jak miłość". Jedno jest pewne - Andrzejek na pewno nie umrze, bo Tomasz Oświeciński nie zamierza opuszczać obsady serialu.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Adrian Nychnerewicz
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: