SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość po wakacjach 2016. Andrzejek oświadczy się Marzence. Będzie ślub w siedlisku w Grabinie?

M jak miłość po wakacjach 2016. Andrzejek oświadczy się Marzence. Będzie ślub w siedlisku w Grabinie?

28.08.2016, godz. 11:00
M jak miłość odcinek 1191, Marzenka (Olga Szomańska), Andrzejek (Tomasz Oświeciński)
M jak miłość odcinek 1191, Marzenka (Olga Szomańska), Andrzejek (Tomasz Oświeciński) foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/ vod.tvp.pl

Tomasz Oświeciński żeni się w "M jak miłość"! Grany przez niego bohater - bokser Andrzejek, który pracuje jako dozorca w siedlisku Anny (Tamara Arciuch) w Grabinie - oświadczy się swojej ukochanej Marzence (Olga Szomańska).  W nowych odcinkach "M jak miłość" po wakacjach 2016  przygotowania do ślubu Andrzejka i Marzenki ruszą pełną parą!

"M jak miłość" po wakacjach 2016 nowe odcinki od poniedziałku, 29.08.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Nowy 17 sezon "M jak miłość" po wakacyjnej przerwie upłynie pod znakiem miłości i ślubów! Wiele par zdecyduje się na podjęcie ważnego życiowego zobowiązania. Do roli męża, ojca i głowy rodziny dojrzeje m.in. Andrzejek, siłacz z siedliska, ukochany Marzenki, a zarazem przyjaciel Marcina (Mikołaj Roznerski).

Patrz: M jak miłość. Olga Szomańska i Tomasz Oświeciński w czułych objęciach na ramówce Polsatu - ZDJĘCIA

- Andrzejek oświadczy się Marzence. Będzie bardzo romantycznie. Marzenka przyjmie oświadczyny, nawet będę wybierał już garnitur, a ona suknię ślubną, ale czy do ślubu dojdzie to tego jeszcze nie wiem. A Marcin pomoże wybrać pierścionek zaręczynowy... - przyznał Tomasz Oświeciński w programie "Pytanie na śniadanie".

Bokser poprosi przyjaciela o pomoc, bo to przecież dzięki niemu trafił do Grabiny i poznał miłość swojego życia. - Marcin uczestniczy w życiu Andrzejka. Pomagają sobie i udzielają sobie rad - wyjaśnił Mikołaj Roznerski.

Przeczytaj: M jak miłość po wakacjach 2016. Ślub Joasi i Tomka zagrożony, ale nie przez Jacka!

Czy ślub Marzenki i Andrzejka dojdzie do skutku? Znając tę parę zakochanych, w których związku nie brakowało burzliwych chwil, nie obędzie się bez małych komplikacji. Jednego Marzenka może być pewna - jej przyszły mąż idealnie nadaje się na życiowego partnera i ojca dzieci. Udowadnia to opiekując się swoją bratową Jolą (Gabriela Oberbek) i jej córeczką.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: mra
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: