SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość po wakacjach 2016. Agnieszka i Joasia będą miały przed Tomkiem tajemnicę

M jak miłość po wakacjach 2016. Agnieszka i Joasia będą miały przed Tomkiem tajemnicę

07.06.2016, godz. 19:16
M jak miłość po wakacjach 2016. Joasia (Barbara Kurdej-Szatan), Agnieszka (Magdalena Walach)
M jak miłość po wakacjach 2016. Joasia (Barbara Kurdej-Szatan), Agnieszka (Magdalena Walach) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Historia kołem się toczy. Tomek (Andrzej Młynarczyk) z "M jak miłość" okłamywał Joasię (Barbara Kurdej-Szatan), a teraz wszystko obróci się przeciwko niemu. W nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach 2016 Joanna też będzie miała swoje sekrety. W okłamywaniu policjanta pomoże jej Agnieszka (Magdalena Walach)! Kobiety połączą siły i będą spiskować przeciwko Chodakowskiemu? Co się wydarzy w nowych odcinkach "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej?

"M jak miłość" po wakacjach 2016 nowy sezon od poniedziałku, 29.08.2016, o godz. 20.40 w TVP2

W "M jak miłość" po wakacjach 2016 sytuacja zmieni się o 180 stopni. Joasia zaprzyjaźni się z Agnieszką i w dodatku zacznie okłamywać Tomka! To może być spore zaskoczenie dla fanów serialu.

Patrz: M jak miłość po wakacjach 2016. Ślub Joasi i Tomka. Jan Wieczorkowski w M jak miłość świadkiem na ślubie

Scenarzyści nie zawiodą nas i w "M jak miłość" we wrześniu 2016 dadzą nam powody do nerwów! Wygląda na to, że Joasia będzie miała coś na sumieniu. Zbliżający się ślub Joasi i Tomka będzie zagrożony. Tarnowska będzie kombinować za jego plecami!

Jej sojuszniczką zostanie Agnieszka, która najwyraźniej ma wyrzuty sumienia. Podpadła Asi, gdy na jaw wyszła prawda o Helence (Ola Trojanowska). Teraz jednak Olszewska będzie miała okazję się odwdzięczyć i zostanie powiernikiem jej tajemnicy.

Przeczytaj: M jak miłość po wakacjach 2016. Piotrek zdradzi Kingę z Olgą

- Lepiej będzie, jeśli Tomek o niczym się nie dowie - mówi Asi Agnieszka w zwiastunie nowych odcinków "M jak miłość" po wakacjach 2106. O co chodzi? Możliwe, że Olszewska pomoże Joasi ukryć romans z kolegą policjanta. Jan Wieczorkowski pojawi się w nowym sezonie "M jak miłość" i straci głowę dla Asi. Będzie się działo...

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: