SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość po wakacjach 2015. Ula odbierze Natalce leśniczego Franka?

M jak miłość po wakacjach 2015. Ula odbierze Natalce leśniczego Franka?

31.08.2015, godz. 10:30
M jak miłość odc. 1152. Ula (Iga Krefft), Franek (Piotr Nerlewski)
M jak miłość odc. 1152. Ula (Iga Krefft), Franek (Piotr Nerlewski) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Ula (Iga Krefft) czy Natalka (Marcjanna Lelek)? Którą z sióstr Mostowiak z "M jak miłość" wybierze leśniczy Franek Zarzycki (Piotr Nerlewski)? W nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach 2015 zakochana Ula będzie coraz bardziej się narzucać Frankowi i nie przyjmie do wiadomości faktu, że leśnik woli jej ciężarną siostrę. Zaciągnie chłopaka do łóżka i spróbuje wszystkich możliwych sztuczek, by Natalia nie zabrała jej ukochanego. Łącznie z tym, że poprosi siostrę, by zostawiła Franka w spokoju, bo on jest tylko jej!

Z kim będzie leśniczy Franek Zarzycki z "M jak miłośc"?

Ula i Natalka wychowały się w domu dziecka i dopiero w rodzinie Mostowiaków poczuły jak to jest mieć prawdziwą rodzinę. Zawsze łączyła je szczególna więź. I choć między siostrami nie brakowało konfkliktów, to były dla siebie wsparciem i w każdej sytuacji mogły na siebie liczyć.

Przeczytaj: M jak miłość po wakacjach 2015. Matka Franka rozdzieli go z Ulą - ZWIASTUN

W nowych odcinkach 16 sezon "M jak miłość" jesienią 2015 wszystko jednak się zmieni za sprawą leśniczego Franka Zarzyckiego, w którym Ula zakochała się od pierwszego wejrzenia. Także Natalka uległa urokowi młodego leśnika z Grabiny. Przyjaźń, która ich połączyła z czasem przerodziła się w obustronną fascynację. Tyle tylko, że Ula zdaje się tego nie dostrzegać.

Kiedy w 1152 odcinku "M jak miłość" Ula przyznaje się siostrze, że zakochała się we Franku, nie zauważa, że Natalia też coś do niego czuje. A żeby było jeszcze ciekawej sama wpycha leśnika w ramiona Natalki. Prosi go bowiem, by pomógł ciężarnej siostrze przygotować się do matury z matematyki.

Czy Ula zorientuje się w końcu, że Franek woli jej Natalkę? Co zwycięży - uczucie do leśniczego czy siostrzana lojalność? W nowym sezonie "M jak miłość" w tym miłosnym trójkącie sporo się wydarzy, a widzów czeka sporo emocji.

Patrz: M jak miłość po wakacjach 2015. Pierwszy pocałunek Natalki i leśniczego Franka

- Ula kocha Natalkę siostrzaną miłością i wie, ile trudności musiała ostatnio pokonać. Jednak uczucia rządzą się innymi prawami. Będzie więc próbowała uwieść Franka, któremu ewidentnie bliżej jest do Natalii.  To nie będzie łatwa sytuacja... - ujawniła Iga Krefft w wywiadzie dla magazynu "Tele Tydzień".

Wkrótce potem dojdzie do tego, że Ula i Franek wylądują razem w łóżku. Zakochana Mostowiaczka w pewnym momencie poprosi Natalkę, by zostawiła Franka dla niej...

Chcesz wiedzieć więcej o ''M jak miłość''? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: