SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość po wakacjach 2015. Tomek ranny w policyjnej akcji!

M jak miłość po wakacjach 2015. Tomek ranny w policyjnej akcji!

18.08.2015, godz. 07:37
M jak miłość. Joasia (Barbara Kurdej-Szatan), Tomek (Andrzej Młynarczyk)
M jak miłość. Joasia (Barbara Kurdej-Szatan), Tomek (Andrzej Młynarczyk) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Horror w nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach 2015! Tomek Chodakowski (Andrzej Młynarczyk) znów będzie bliski śmierci. W nowych odcinkach "M jak miłość" jesienią policjant znów zostanie ciężko ranny podczas jednej z akcji. A jego partnerka z CBŚ - Maryla (Izabela Kapiasova) wyzna mu, że od lat jest w nim nieszczęśliwie zakochana.

"M jak miłość" po wakacjach 2015 nowe odcinki od poniedziałku, 31.08.2015, o godz. 20.40 w TVP2

Życie Tomka Chodakowskiego wiele razy było zagrożone. Wszyscy fani "M jak miłość" zapewne pamiętają jak trzy lata temu policjant brał udział w akcji antyterrorystów w Lipnicy, podczas której doszło do tragedii. Jeden z przestępców rozjechał Tomka samochodem.

Przeczytaj: M jak miłość po wakacjach 2015. ZWIASTUN nowego 16 sezonu serialu

Ciężko ranny Chodakowski z urazem głowy i kręgosłupa trafił do szpitala. Przez wiele tygodni był sparaliżowany i jeździł na wózku inwalidzkim. Otoczony troską i miłością Małgosi (Joanna Koroniewska) oraz rodziny Mostowiaków wrócił jednak do zdrowia. Czy tym razem będzie tak samo?

Śmierć zaczai się na Tomka w nowym sezonie "M jak miłość" jesienią 2015. Podczas niebezpiecznej akcji policji Chodakowski znów znajdzie się jedną nogą nad grobem. Na szczęście tym razem także wszystko skończy się dobrze. To dramatyczne wydarzenie sprawi, że policjantka Maryla ujawni Tomkowi swoje prawdziwe uczucia. Wyzna koledze, że kocha go od lat...

Patrz: M jak miłość po wakacjach 2015. Agnieszka i Tomek znów razem!

Na romans Tomka i Maryli nie ma jednak co liczyć, bo to Joasia (Barbara Kurdej-Szatan) zdobędzie serce Chodakowskiego. Tak się przynajmniej będzie wydawało kiedy w 1153 odcinku "M jak miłość" spędzą razem pierwszą noc.

Związek tej pary nie będzie jednak łatwy, bo w pobliżu cały czas będzie Agnieszka (Magdalena Walach), która jest w ciąży z Tomkiem i ukryje przed nim fakt, że to on jest ojcem jej dziecka.

Chcesz wiedzieć więcej o ''M jak miłość''? Odwiedź nas na Facebooku!

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

 


Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: