SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość po wakacjach 2015. Robert Bilski ukrywa przed Marysią szokujące tajemnice - ZWIASTUN

M jak miłość po wakacjach 2015. Robert Bilski ukrywa przed Marysią szokujące tajemnice - ZWIASTUN

27.08.2015, godz. 15:15
M jak miłość odc. 1153. Artur (Robert Moskwa), Marysia (Małgorzata Pieńkowska), Adam Werner (Jacek Kopczyński)
M jak miłość odc. 1153. Artur (Robert Moskwa), Marysia (Małgorzata Pieńkowska), Adam Werner (Jacek Kopczyński) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Robert Bilski (Zbigniew Stryj) z "M jak miłość" jest niebezpieczny! Nowy adorator Marysi (Małgorzata Pieńkowska) ukrywa przed nią swoje drugie oblicze. W nowych odcinkach "M jak miłość" po wakacjach 2015 Maria podejrzewa, że Bilski jest zamieszany w gangsterskie porachunki i nie potrafi mu zaufać. Intuicja dobrze jej podpowiada. Robert coś ukrywa i notorycznie okłamuje ukochaną. Czy tajemnice Bilskiego wyjdą na jaw w nowym 16 sezonie ''M jak miłość'' jesienią?

"M jak miłość" po wakacjach 2015 - od poniedziałku, 31.08.2015 i wtorek, 1.09.2015, o godz. 20.40 w TVP2

Robert Bilski cały czas budzi obawy Marysi. Mężczyzna pomógł jej zapomnieć o mężu, ale to nie znaczy, że Marysia zamierza się z nim związać. Rogowska obawia się nowego adoratora.

Zobacz: M jak miłość po wakacjach 2015. Marysia nie może czuć się bezpiecznie u boku Roberta

Bilski od dawna jest obecny w życiu Marysi. Kiedy tylko na jaw wyszła zdrada Artura, mężczyzna niespodziewanie pojawił się w okolicy. Pocieszał ukochaną, zapraszał ją na randki, służył rozmową i obdarowywał pocałunkami. W ''M jak miłość'' po wakacjach 2015 Marysia będzie już po rozwodzie z mężem, ale będzie bała się zaangażować w poważny związek z Bilskim. Powód?

Rogowska boi się, że Robert ma coś wspólnego z gangsterskimi porachunkami, przez które jego brat trafił do więzienia. Bilski zapewni ukochaną, że nie ma nic wspólnego ze światem przestępczym, ale prawda będzie inna.

Przeczytaj: M jak miłość po wakacjach 2015. Nowe romanse w M jak miłość. Joasia z Tomkiem, Marcin z Izą, a Marysia z Bilskim

W zwiastunie nowego 16 sezonu ''M jak miłość'' słychać jak Bilski rozmawia z kimś przez telefon. Jego ton nie jest przyjazny. Ukochany Marysi ewidentnie komuś grozi!

- Ta sprawa bardzo, bardzo źle się skończy i dla ciebie i dla mnie - mówi rozgniewany Robert do słuchawki. Co ukrywa nowy kochanek Rogowskiej?

Chcesz wiedzieć więcej o ''M jak miłość''? Odwiedź nas na Facebooku!

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Źródło: MTL Maxfilm
Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: