SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość po wakacjach 2015. Paweł i Ala stracą wszystko! Kuba Markowski ich okradnie

M jak miłość po wakacjach 2015. Paweł i Ala stracą wszystko! Kuba Markowski ich okradnie

25.08.2015, godz. 07:51
M jak miłość odcinek 1167. Ala (Olga Frycz), Paweł (Rafał Mroczek)
Nikt nie spodziewał się upadku tygo małżeństwa. foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Nowy sezon "M jak miłość" po wakacjach 2015 to kolejne dramaty w rodzinie Mostowiaków. Widmo bankructwa spojrzy w oczy Pawłowi Zduńskiemu (Rafał Mroczek), który od kilku lat z powodzeniem prowadzi "Bistro za rogiem"! Niestety w nowych odcinkach "M jak miłość" jesienią Paweł padnie ofiarą niebezpiecznego oszusta, Kuby Markowskiego (Marcin Piętowski), którego poznaa w 1158 odcinku "M jak miłość" i który ukradnie mu sporo pieniędzy. Zduński wpadnie w poważne problemy finansowe mogę oznaczać koniec jego knajpki!

"M jak miłość" po wakacjach 2015 nowe odcinki od poniedziałku, 31.08.2015, o godz. 20.40 w TVP2

Dobra passa w życiu Pawła Zduńskiego skończy się w 16 sezonie "M jak miłość", który widzowie TVP2 zobaczą jesienią 2015. I choć początkowo nic nie będzie zwiastowało kłopotów. Już w 1158 odcinku "M jak miłość" po wakacjach 2015 Paweł i Ala będą świętować swoją pierwszą rocznicę ślubu.

Przeczytaj: M jak miłość po wakacjach 2015. Marta opuści Andrzeja i wyjedzie do Kolumbii

Z tej okazji Zduńscy wybierają się w swoją drugą podróż poślubną do Wenecji. Będą chcieli uczucić to, że dokładnie rok temu powiedzili sobie "tak". Ale zakochani zamiast włoskiej Wenecji wybierają tę polską, na Pałukach.

Wyjazd Zduńskich będzie związany też z tajemnicą Lucjana Mostowiaka (Witold Pyrkosz) sprzed lat. W zgliszczach spalonego domu Mostowiaków w Grabinie Paweł odkryje bowiem że jego dziadek ma na sumieniu śmierć człowieka.

Podczas II wojny światowej rozegrała się tragedia. Lucjan został aresztowany, a jego ojciec ukradł pieniądze znajomemu sklepikarzowi Markowskiemu pieniądze, by uwolnić syna z więzienia. To doprowadziło sąsiada Mostowiaków do samobójstwa.

Po latach pradziadek Pawła prosił Lucjana, by wynagrodził rodzinie poszkodowanego dawne krzywdy. Ala i Paweł wyjadą do Żnina gdzie mieszka Kuba Markowski, wnuk zmarłego sklepikarza. Po drodze odwiedzą też Wenecję. Małżeńska sielanka nie potrwa jednak długo.

Patrz: M jak miłość po wakacjach 2015. Joasia i Tomek kochankami! Ukryją swój romans przed dziećmi Tomka

Po wyjeździe Ala i Paweł będą mieli za to kłopoty finansowe i padną ofiarą niebezpiecznego oszusta, Kuby Markowskiego. Przebiegły złodziej ukradnie Zduńskim kilkadziesiąt tysięcy złotych, a Paweł stanie przed groźbą bankructwa…

Zagrożone będzie zwłaszcza "Bistro za rogiem", kawiarania Zduńskiego, którą prowadzi ze swoimi wspólnikiem Jankiem Zawadzkim (Jacek Lenartowicz).

Chcesz wiedzieć więcej o ''M jak miłość''? Odwiedź nas na Facebooku!

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: