SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość po wakacjach 2015. Oto Hania Mostowiak, córka Natalki i Darka

M jak miłość po wakacjach 2015. Oto Hania Mostowiak, córka Natalki i Darka

18.08.2015, godz. 16:00
M jak miłość. Natalka (Marcjanna Lelek), Hania (Maja Marczak)
M jak miłość. Natalka (Marcjanna Lelek), Hania (Maja Marczak) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Rodzina Mostowiaków z "M jak miłość" rośnie w siłę! W nowym sezonie "M jak miłość" Natalka (Marcjanna Lelek) urodzi córkę, której na część zmarłej mamy, Hanki Mostowiak (Małgorzata Kożuchowska), da na imię Hania. Poród Natalki nie obejdzie się bez komplikacji – Przyszła mama nie zdąży na czas do szpitala i Hanię urodzi w lesie. Na szczęście nie będzie sama. Poród odbierze bowiem leśniczy Franek Zarzycki (Piotr Nerlewski).

"M jak miłość" po wakacjach 2015 nowe odcinki od poniedziałku, 31.08.2015, o godz. 20.40 w TVP2

Poród Natalki Mostowiak widzowie zobaczą w "M jak miłość" dopiero w październiku. W serialowej rzeczywistości będzie wtedy koniec maja. To właśnie wtedy Natalię czekają dwa najważniejsze życiowe egzaminy – matura i rola matki. I oba praktycznie w tym samym czasie...

Przeczytaj: M jak miłość po wakacjach 2015. Natalia urodzi córkę Hanię i weźmie ślub z leśniczym Frankiem Zarzyckim?

Przyszła mama poczuje, że odchodzą jej wody kiedy będzie z Frankiem Zarzyckim. Niestety leśniczy nie zdąży dojechać na czas do szpitala w Gródku. Natalka zacznie rodzić w samochodzie, ale Franek świetnie się sprawdzi w roli położnika. To właśnie młody leśnik z Grabiny odbierze poród, a kiedy mała Hania przyjdzie w końcu na świat odwiezie Natalkę i jej córeczkę do szpitala.

W najbardziej wzruszającym momencie, kiedy świeżo upieczona mamusia będzie trzymać swoje maleństwo w ramionach, nie będze przy niej ojca dziecka, Darka Maja (Marcel Sabat), który uciekł od niej razem ze swoją mamusią Katarzyna (Grażyna Strachota) do Niemiec, ale za to zjawi się Franek.

Zobacz: M jak miłość po wakacjach 2015. Pierwszy pocałunek Natalki i leśniczego Franka

Narodziny Hani, która będzie najmłodszym członkiem rodziny Mostowiaków, odmienią Natalkę. Jak poradzi sobie w nowej roli? Na szczęście będzie mogła liczyć na wsparcie rodziny i leśniczego Franka.

- Macierzyństwo dużo zmieni w życiu Natalii. Kiedyś była dziewczynką, teraz - dla niektórych - jest skandalistką! Tak moją bohaterkę nazwała mama Darka. Ja mam na jej temat inne zdanie, ona po prostu nie miała dotychczas szczęścia w miłości, a bardzo jej pragnęła. Źle trafiła, zaufała niewłaściwemu mężczyźnie, ale wyciągnęła wnioski. Rozpocznie nowy etap w życiu z ukochaną córeczką Hanią - powiedziała Marcjanna Lelek w jednym z ostatnich wywiadów.

Chcesz wiedzieć więcej o ''M jak miłość''? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: