SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość po wakacjach 2015. Anna morderczynią! Werner boi się, że go zabije - ZWIASTUN

M jak miłość po wakacjach 2015. Anna morderczynią! Werner boi się, że go zabije - ZWIASTUN

26.08.2015, godz. 20:45
M jak miłość odc. 1157. Anna (Tamara Arciuch), Adam Werner (Jacek Kopczyński)
M jak miłość odc. 1157. Anna (Tamara Arciuch), Adam Werner (Jacek Kopczyński) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

W nowym sezonie ''M jak miłość'' po wakacjach 2015 Adam (Jacek Kopczyński) oświadczy się Annie (Tamara Arciuch), ale nie zniesie myśli, że jego ukochana zabiła swojego męża. W 1157 odcinku "M jak miłość'' jesienią 2015 Werner pozna mroczną przeszłość narzeczonej i zacznie się jej bać. Anna zauważy zmianę w zachowaniu ukochanego i zerwie zaręczyny. W 16 sezonie ''M jak miłość'' nie będzie ślubu Anny i Wernera!

"M jak miłość odcinek 1157 po wakacjach 2015 - wtorek, 15.09.2015, o godz. 20.40 w TVP2

Adam pokochał Annę, ale przez zamieszanie z psychopatą Rafałem (Przemysław Bluszcz) nie miał czasu jej o tym powiedzieć. W ''M jak miłość'' po wakacjach 2015 Werner zbierze się na odwagę i poprosi ukochaną o rękę.

Zobacz: M jak miłość po wakacjach 2015. Anna zerwie zaręczyny z Wernerem i wyrzuci go z siedliska!

W 1152 odcinku ''M jak miłość'' Adam zadba o to, żeby oświadczyny były idealne. Prawnik urządzi przyjęcie w Grabinie, a Anna będzie pod wrażeniem. Wzruszona powie ''tak'', a podekscytowany Werner zacznie już planować ślub. Niestety ich miłosna sielanka nie potrwa zbyt długo.

W kolejnych odcinkach jesienią 2015 w ''M jak miłość'' Anna postawi na szczerość i opowie narzeczonemu o swojej mrocznej przeszłości. - Wiesz, że już kiedyś miałam męża? - zacznie Gruszyńska w 1157 odcinku "M jak miłość" i przyzna, że zabiła tyrana, który się nad nią znęcał i przez to spędziła kilka lat w więzieniu...

Przeczytaj: M jak miłość po wakacjach 2015. Adam Werner pozna mroczną przeszłość Anny i ją zostawi

Kiedy Werner dowie się, że Anna zabiła swojego męża, który się nad nią znęcał, jego miłość jakby osłabnie. - Boisz się mnie? - zapyta pewnego dnia Anna.

Anna widząc reakcję narzeczonego, w 1157 odcinku ''M jak miłość', zerwie zaręczyny i wyrzuci ukochanego z Grabiny. To koniec ich miłości? Nie będzie ślubu Anny i Adama w nowych odcinkach ''M jak miłość''!

Chcesz wiedzieć więcej o ''M jak miłość''? Odwiedź nas na Facebooku!

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: